Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam niemaly dylemat. Jakies pol roku temu moze troche wiecej rozeszla sie para moich znajomych, dosc dobrych ale nie najblizszych. zerwali kontakt, poblokowali sie itp. Od jakiegos czasu damska czesc tego zwiazku coraz czesciej sie odzywa, los tez sprawia ze czesto sie widzimy na miescie (miasto 50k mieszkancow). Ostatnio razem napilismy sie w jednym z barow, ale z kultura, i widzialem spore zainteresowanie z jej strony: wzrok mowa ciala mowia wszystko. Zaprosila mnie takze w tym tygodniu na piwko do mieszkania, mam tylko dac znac czy mi pasuje. W zwiazku z tym moje pytanie: olac to i pozostac "wierny" nie angazowac sie i nie ranic zadnej strony czy moze korzystac gdy panna ma ewidentne parcie a herbatka kawka czy piwo to tylko pretekst do jakichs goracych akcji?
#zwiazki #milosc

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #627835aab2e4a3f18943c044
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Wesprzyj projekt
  • 6
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: Skoro rozstali się nie z twojej przyczyny i nie są to jacyś mocno bliscy znajomi to ja bym korzystał z okazji. Zwłaszcza, że się poblokowali to nie będą się interesować wzajemnymi losami.
Laska pewnie szuka odskoczni i wasza relacja nie potrwa długo, więc czemu by nie skorzystać?