Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Cześć,
Mam 25 lata sytuacja życiowa po covidzie zmusiła mnie żeby pracować na dwa etaty, ponieważ państwo zniszczyło mój interes oraz wpadłem w długi. Mam główny etaty i po pracy jeżdzę na Uberze, Freenow i Bolcie. Ale najczęsciej na aplikacji Bolt ma 80% zleceń mam od Ukrainców. Wiecie czym się różni Polak od Ukraińca? Ukrainiec ma kulturę, nie ważne czy jest pijany, zmęczony, zawsze zachowa się odpowiednio.. Nie mam pojęcia, skąd w Polakach tyle chamstwa. Polki zwymiotowały mi już 4 razy, poniosły konsekwencje sądowe na wysokość tysiąca złotych, + opłaty sądowe. Ukraińcy nigdy. Jak kiedyś robiłem statystyki to Ukraińcy mówią 85% Ukrainki 68% a Polak 50%, Polki 20%.
Zobaczcie, że w Holandii, Anglii, pełno było słychać o Polakach, że robią burdy, ćpają itp. Ukraińcy to w skrajnych i rzadkich przypadkach. Wynajmuję tez mieszkanie dla Ukraińców, bo wiem, że dbają i nie zniszczą, nie to co Polacy.
♯ukraina ♯polska #bolt #uber

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6254528d18f2975240c31064
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 6