Wpis z mikrobloga

Mirkokoksy chciałem się podzielić z Wami czymś co zrobiłem i sam używam. Być może też zapisujecie sobie gdzieś swoje treningi, jedni bardzo ogólnie, inni szczegółowiej. Wrzucę tutaj zrobiony przez siebie "motywator/dzienniczek treningowy" , może komuś też się przyda. Zrobiony jest w Excelu i jest prosty ale ma podstawowe funkcje i naprawdę fajnie motywuje do dalszego treningu.

Na obrazku widzicie jak to wygląda (wpisałem tam losowe liczby). Zasady są bardzo proste, wpisujemy ilość serii jakie zrobiliśmy na daną partię ciała danego dnia, a Excel wszystko sam na bieżąco podlicza i rysuje wykres miesięczny zrobionych przez nas serii na daną partię ciała. Jest też miejsce na wagę i "inne" gdzie ja wrzucam w hiperłączu odnośnik do zdjęcia przed treningiem.

Może nie przyda się to osobom bardzej zaawansowanym, którzy mogą przyczepić się, że nie ma jak zapisać ćwiczeń wielostawowych itp, ale może ktoś skorzysta :) Jak się podoba, daj plusa bo w gąszczu wpisów w naszych tagach szybko się to zgubi.

Link do czystej, w pełni zautomatyzowanej wersji ---> http://wrzucacz.pl/file/8761386069477/czyste.xls

#roknasilowni #silownia #mikrokoksy #motywacja
Pobierz
źródło: comment_1RfG0bmoosJor5JcBSb1CXch9lgSHEwj.jpg
  • 6
@Suszi88: Sorry stary, ale to się nie sprawdzi w dłuższym okresie czasu, jak zaczynałem też takie coś robiłem, ale to jest po prostu bez sensu, nikomu nie będzie się chciało tego uzupełniać zważywszy na fakt, że trening ma się raczej ustabilizowany. No i ciężko zakwalifikować np. dropsety czy superserie, tak więc... Plus za chęci, ale daj se spokój :P
@Ciuliczek: Ja gdy zaczynałem 4 czy 5 lat temu to spisywałem sobie na kartce różne rzeczy, teraz wpisuję sobie w Excelu. Niektórzy potrzebują tego typu rzeczy ale tak jak napisałem wielu będzie nie odpowiadać że nie można wrzucić tam ćwiczeń wielostawowych. Zresztą przecież można sobie to dowolnie zmieniać pod siebie, pododawać jakieś rubryki i inne funkcje. Ja będę dalej z tego korzystał bo po prostu lubię statystyki.