Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Nie wiem czy tylko ja mam takie odczucia... ale ciuchy z popularnych sieciówek z ostatnich lat jakością poleciały na pysk.
Na codzień ubieram się w stylu Smart Casual.
Do biura wiadomo koszule, pantofle, chinosy.
W czasie prywatnym podobna konfiguracja, plus jeszcze sportowe buty, luźniejsze koszule, koszulki T-shirt/Polo

Podzielcie się Waszymi odkryciami jeżeli chodzi o firmy robiące ciuchy.
Chodzi o coś nie sieciowego, z świetnym stosunkiem ceny do jakości. Może jakieś firmy, które zaczynają na rynku i jeszcze się starają? Albo niszowe manufaktury z rozsądnymi cenami.

Moje odkrycia to napewno koszulki Friut Of the Loom(cena/jakość) i Barelly Bags(kapitalna jakość skóry, deklasująca wszelkie galeriowe Wittchen itp. no i polski mały producent) jeżeli chodzi o galanterię skórzaną.

Jakbyście mieli wskazać takie niszowe perełk pod Smart Casual, wybijające się stosunkiem cena/jakość, to co byście polecili?

Podawajcie Wasze wybory w kategoriach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
T-shirty
Koszule
Bluzy
Kurtki
Marynarki
Spodnie
Jeansy
Bielizna
Skarpety
Akcesoria i galanteria skórzana

#moda
#modameska
#koszule
#buty
#ubrania
#smartcasual

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #623753dbaa6ba135ae4dff21
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
Pobierz AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Nie wiem czy tylko ja mam takie odc...
źródło: comment_1647803820J9mrzi7T4GNKnLQYSeSnZL.jpg
  • 5
@AnonimoweMirkoWyznania: Moje topowe marki:
4-Gentleman, super płaszcze do 1000zł
Poszetka
Susu też nie jest w Polsce sieciówką, a rzeczy zajebiste
Buty Carlos Santos (ʘʘ)
Buty z wyższej linii Shoepassion
Skarpety Calzedonia
Spodnie Mangoutlet, 50-80zł na przecenie, zajebista bawełna, zamki YKK, od 1,5 roku chodzę i dalej są super, mam 6 par.
@AnonimoweMirkoWyznania: Obecnie to co można kupić w sieciówkach to jest dramat. Osobiście chodzę po tych sklepach i nie widzę nic dla siebie. Ten krój, fason, styl, wykonanie jest okropnie. Sprzedają dosłownie gówno pod szyldami znanych marek, nic więcej.