Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#seks #rozowepaski #bdsm #bondage

Planuję na wyjeździe zaskoczyć różową spełniajac jej fantazje, jednakże nie wiem jak umiejętnie ze tak powiem przywiązać ją do łóżka. Nie ma ono ramy ani nic, więc wymyśliłem tak - że dwie liny obwiąże wokół łóżka, jedną na górze drugą na dole - a ręce i nogi przymocuje do niej opaskami zaciskowymi (potocznie zwanymi trytytkami), jednakże mam obawy że będzie to sprawiało ból. W ogóle dobrze kombinuje czy nie za bardzo? Na zestaw do Bondage za 200 złotych troszkę szkoda mi pieniędzy, wolałbym zainwestować je w coś innego. Zdjęcie poglądowe jeśli uda się je wstawić powinno tutaj być. Proszę o jedynie normalne odpowiedzi, wcześniej zostało mi poradzone tutaj żeby nie kombinować z zestawami tylko właśnie kupić liny. Niedojrzałych proszę o nieodpowiadanie, szanujmy czas. Jak zrobić żeby nie sprawiało to bólu? Jakieś frotki? Może w ogóle macie inny pomysł?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61ecbd19f7bdff000a931c71
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
#seks #rozowepaski #bdsm #bondage
...

źródło: comment_1642930372q32UW2ciVuOWlKw0LCr4DA.jpg

Pobierz
  • 60
@AnonimoweMirkoWyznania: liny konopne ewentualnie zeglarskie. Trytytytki są za cienkie imo i bedą się mocno wbijać.
Pamietaj żeby ich za mocno nie wiązać bo drętwieją kończyny.
Ogolna zasada jest taka, że jesli pod wezel mozesz bez problrnu wsunac palec, to doplyw krwi będzie działać.
Polecam takze opaske na oczy czy chustę oraz złapac ją podczas stosunku za szyję. Dodaj kilka tekstow że moze krzyczec ile chce bo nikogo nie ma tutaj i
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: używaj maksymalnie szerokich trytytek, jakie znajdziesz, i używaj kilku - jedna dookoła kończyny i nie zaciągnięta do końca, a przez nią przełożona kolejna która przypina do liny właściwej (i ta możesz zaciągnąć mocniej , nie będzie się przesuwać luzem). No i obowiązkowo coś do cięcia trytek pod ręką w razie czego, paniki albo skurczu albo co , i nie 30cm tasak a jakieś cążki obcinaczki...