Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Cześć, trochę głupie pytanie, ale chciałbym trochę poprawić swój styl ubierania się. Dotychczas jechałem tak mocno basic'owo - zwykły t-shirt, jak potrzeba to bluza, jeansy i w sumie tyle. Nic specjalnego. Nie będę ukrywał, że za bardzo się na tym nie znam, więc potrzebowałbym jakichś tutoriali dla debili - polecacie coś, gdzie można się dokształcić? Dobrze by było, gdyby stylizacje nie kosztowały milionów cebulionów (biedny student here). Jeśli wiek jest potrzebny, to lvl 20.

#pytanie #kiciochpyta #moda #modameska #ubrania #niebieskiepaski #ubierajsiezwykopem

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61e6c79df7bdff000a929ad3
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 8
@AnonimoweMirkoWyznania: Myślę, że można nawet prościej niż przedmówca.

www.youtube.com

Wpisujesz: "mężczyzna ubiór" - masz
Chyba nawet szybciej niż wyskrobanie posta na wykop peel.
Nie róbcie z siebie niedorozwojów w dobie powszechnego internetu( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Kevin_Malone:

XDD
Czy ty właśnie poleciłeś książkę za 60 zł z informacjami, które można wyszukać za darmo w sieci w kilka minut?
I to jeszcze gościa, który kupuje ciuchy na wagę i sprzedaje w cenie nówek na przecenach? XD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@AnonimoweMirkoWyznania: ale to chcesz się ubierać dla kogoś czy dla siebie? Jeżeli chodzisz ubrany jak teraz to jest to właśnie twój styl i po #!$%@? to zmieniać? Zmienić styl ubierania bo co? Bo taka moda? Bo coś nowego w życiu?
Nikt Ci nie powie w co masz się ubrać. To Ty musisz założyć ubranie i czuć się w tym dobrze. Jeżeli nie będziesz się czuł dobrze to tylko sobie krzywdę zrobisz.
@AnonimoweMirkoWyznania fraza do Google, której szukasz to Garderoba Kapsułkowa.
Kolejny protip to dobrze dobrany rozmiar. Możesz kupować te same ciuchy ale jeśli zaczniesz zwracać uwagę na to aby ubrania miały dobre proporcje to będziesz wyglądał lepiej od 90% populacji.
Polecam starsze wpisy Mr Vintage (nowe to głównie stylizacje), do tego porady Jana Adamskiego i Dandycore vel @UszatyBloger.

Ostatnia porada to kombinuj z tym w czym Ci wygodnie. Lubisz jeansy? Nie reazygnuj