Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Poznałem raz dziewczynę 18 lat. Puszcza się, bo mieszka w stolicy i jest drogo itp.
Po spotkaniu naszły mnie myśli, że może by jej jakoś pomóc? Na początku myślałem że mógłbym ją przygarnąć, ale sądzę że nawet #!$%@? wolałaby #!$%@?ć pento obcym kolesiom niż skorzystać z mojej propozycji. Takie były myśli na świeżo po spotkaniu.
Chciałem zwalić na nią swoją pomoc, bo widać było ewidentnie że jest w bagnie i potrzeba tu pomocy.

Chcę tej osobie jakoś pomóc, chociaż spróbować. Często myślami wracam do tego tematu.
Na początku sądziłem że muszę jej pomóc. Tak młoda osoba nie powinna żyć w taki sposób. Później naszła mnie refleksja że może ona chce tak żyć, w końcu jest dorosła, i tak wybrała. Jednak gdy przypomnę sobie te smutne oczęta, tą rezygnacje i obojętność na to co się z nią stanie, to sądzę że jej trzeba jakoś pomóc, że ona się bardzo pogubiła w życiu.

Wymyśliłem że spotkam się z nią jeszcze raz i zaproponuje że zapłacę za spotkanie tyle ile bierze ale dam jej wybór.
Spędzimy ten czas normalnie, obejrzymy coś, zamówimy coś do jedzenia, pogadamy. Chce jej pokazać że może być inaczej, że nie musi żyć w taki sposób.
Między czasie dam jej listę adresów i linków do instytucji zajmujących się pomocą dla seks workerek. Stron gdzie będzie mogła poszukać tańszego wynajmu (duży czynsz to główny powód dla którego się puszcza, tak twierdzi przynajmniej) Pomoc do wsparcia finansowego z uczelni itp.

Chodzi o że ona za bardzo chyba nie wierzy w to że może żyć inaczej. Chciałbym jej pokazać po przez rozmowę i normalnie spędzony że to jest możliwe.
Jeśli będzie chciała to przyjąć to dobrze. Jestem wstanie nawet pojechać z nią do instytucji zajmującej się pomocą dla prostytutek, aby jej towarzyszyć w tym.
Taka instytucja na pewno udzieliłaby jej jakiejś pomocy. Kontaktowałem się z taką instytucją w jej sprawie, ale oni nie mogą do niej zadzwonić i zaprosić na spotkanie ze względu na ochronę prawa do prywatności czy jakoś tak.

Jeśli nie będzie chciała normalnie spędzić czasu, pogadać to dam jej te listę wydrukowaną i w wersji na komputer. Wytłumaczę co to jest, i niech robi z tym co chce.
Potem wykupię usługę i tyle, zrobię swoje i nara, do następnego. Jeśli będzie nadal chciała żyć jak do tej pory, to jej sprawa.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61e4b444f7bdff000a9277ad
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 63
@AnonimoweMirkoWyznania: Wydaje mi się że po prostu nie chce jej się pracować i chce mieć łatwe pieniądze, nikt jej na sile nie zrobił prostytutka. Co do czynszu, jeśli słabo wiąże koniec z końcem to może nie jest to najlepszy pomysł żeby wynajmować jakiś apartament która ma wysoki czynsz. Moim zdaniem nawet jak będziesz tracił czas i pieniądze na nią to po jakimś czasie wróci do starego zawodu bo wyczuła łatwe pieniądze
Wymyśliłem że spotkam się z nią jeszcze raz i zaproponuje że zapłacę za spotkanie tyle ile bierze ale dam jej wybór.


Durny pomysł. Bo daje fałszywą nadzieję, że prostytucja daje również szanse na takie nieoczekiwane prezenty. Jeśli panna się waha, to zapisze Twoje zachowanie po stronie plusów prostytucji. To nie jest pomaganie osobie która ma problem.

Między czasie dam jej listę adresów i linków do instytucji zajmujących się pomocą dla seks workerek.
@AnonimoweMirkoWyznania Piękny plan. Uratujesz ja. Ona przestanie się puszczać potem z wdzięcznością przybiegnie do ciebie a ty ją weźmiesz pod skrzydła. W ramach podziękowań za wyrwanie się z bagna będzie widzieć w tobie wybawcę i będzie ci dawać dupy i będziesz miał młode jędrne mięsko tylko dla siebie i będziecie szczesliwi.
Tak właśnie będzie XD Lubię te fantazje przegrywów.
Choć to i tak pewnie bajt.
@AnonimoweMirkoWyznania: kiedyś stary opowiadał że miał takiego kumpla co poszedł na #!$%@? ją przekonywać żeby z tym skończyła tylko to było w latach 80. Widzę, że są ludzie którzy kultywują tę tradycję. XD

Julka pewnie popuszcza cipska i jest zajebiście zadowolona z życia bo ma łatwy hajs, nie zajedzie sobie nowych nails na jakiejś taśmie w kołchozie a tu wchodzi Miras cały na biało co chce jej zbawienia XDDDDD