Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Help me! Do mojego życia za bardzo wkradła się rutyna: moje życie to praca, dom, praca, dom. Czasami spotkam się ze znajomymi, ale to niestety rzadkość bo nie mają czasu, a część znajomości się rozsypało. Z dziewczyną rozstaliśmy się pół roku temu.
Dodam że czytam książki, oglądam filmy, chodzę na spacery, lecz serio dla mnie nadal jakoś moje życie jest nudne i monotonne. Potrzebuje zmiany! Jakieś adrenaliny! Mam 27 lat, a czuje się jak jakiś stary dziadek normalnie ( ͡° ʖ̯ ͡°) Do meritum: ktoś z was może przeżywał taką monotonię i udało mu się wyjść z tego? Podsuniecie jakieś pomysły jak zmienić tą monotonię?

#monotonia #zycie #rozwojosobisty #przegryw #wychodzimyzprzegrywu

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61de1b20f903de000accf033
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Przekaż darowiznę
  • 6
@AnonimoweMirkoWyznania: ehh mam tyle samo lat i to samo, wcześniej chodziłem na siłownię i trenowałem sztuki walki ale nabawiłem się kontuzji barku i nie mogę wrócić do pełnej sprawności, i nie wiem co robić w wolnym czasie, próbowałem grać w gierki ale na dłuższą metę mam moralniaka że tak marnuję sobie czas, i też się zastanawiam najlepiej coś gdzie bym też poznał jakiś ludzi, a może ewentualnie nauka języków lub tak