Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Pytanie do niebieskich ale i do różowych w sumie też. Z anonima bo trochę wstydliwy temat. Czy od anala bez prezerwatywy można się czymś zarazić zakładając że na 100% dziewczyna nie miała w przeszłości żadnych kontaktów seksualnych? Znamy się ponad 4 miesiące i wiem że jest dziewicą na 100% (w drugą dziurkę też na 99,99% bo mieszka na zadupiu, nigdy na żadnej imprezie nie była, mocno nieśmiała i w dodatku ma 16 lat dopiero). Sam ją do tego przekonywałem dłuższy czas aż uległa (ogólnie do seksu ale wyszło że jedyna opcja to piętro niżej bo się boi ciąży itd.). Nie ukrywam że chciałbym bez gumki bo i odczucia pewnie dużo lepsze ale boję się że tam są bakterię i mogę złapać jakiegoś syfa i mi coś wyrośnie na drągalu np. Niby ona ma się do tego dobrze przygotować i będzie czysto ale jednak strach jest. Dodatkowo jak zdecyduje się jednak na ogumienie to boję się że pomyśli sobie o mnie że się jej brzydzę no bo przecież nie mam wytłumaczenie że to antykoncepcja xD. Nie wiem jak ostatecznie ugryźć ten temat.

#niebieskiepaski #tinder #seks #antykoncepcja

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61ddd95bf903de000acce91b
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Wesprzyj projekt
  • 35