Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jak mogę uargumentować, że chcę powtarzać rok drugi raz? Studiuję na uczelni prywatnej, nie wiem czy to coś zmienia. Niestety mimo, że mam zaliczone wszystkie przedmioty to po raz kolejny mam niezaliczone praktyki. Nigdzie mnie nie przyjmują i mówią tylko "przykro mi". Z tego powodu powtarzałem rok. W nowym roku ponownie mi się nie udało i byłem odstawiany z kwitkiem "brak miejsc". W związku z tym muszę napisać podanie o powtarzanie roku kolejny raz. Nie wiem tylko jak to uargumentować (wiem, że paru osobom już odmówili kiedy chcieli powtarzać).
#studbaza #studia #pytanie #pytaniedoeksperta

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61dd1c0cf903de000accdd97
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
  • 10
ElfickiSeba: Nie ma czegoś takiego jak warunek z tych praktyk? Że zdajesz i masz czas na ogarnięcie praktyk. Może napisz do dziekana jakąś prośbę, opisz sytuację, że wszystko zdane i że drugi rok musiałbyś powtarzać i żeby przedłużył Ci termin na zaliczenie praktyk bo ile będziesz robił ten sam rok

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@AnonimoweMirkoWyznania: Zazwyczaj w regulaminie praktyk jest napisane jak to załatwić. Sporo uczelni ma punkt ze praktyki można zaliczyć przez napisanie pracy na zadany temat. Poza tym, jazda uczelnia ma kierownika praktyk który ma za zadanie pomóc w znalezieniu miejsca do odbycia praktyk.