Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Robiłem sobie siady na siłce i w pewnym momencie przyszła ładna blondynka, zaczęła skakać na skakance. Nie było między nami kontaktu wzrokowego, ale kiedy przeszła koło mnie, żeby sięgnąć po matę, to spojrzała się na mnie, szeroko uśmiechnęła i odgarnęła włosy za ucho. Niby nic takiego, ale zrobiła to dość ostentacyjnie. Patrzyła się tak na mnie z uśmiechem przez kilka sekund, jakby czekała na reakcję. A wyglądała ona u mnie tak, że z uwagi na to, że jestem nieśmiały (aż do przesady), spuściłem wzrok na telefon i udawałem że coś piszę. Po tym czasie już nie było miedzy nami kontaktu wzrokowego.

Myślicie, że a) chciała w subtelny sposób okazać zainteresowanie, ale przez moją reakcję się speszyła, czy b) nic to totalnie nie znaczyło i przesadnie nad tym rozmyślam?

#pytaniedorozowychpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61da261db83435000b9083f9
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Wesprzyj projekt
  • 7
OP: @chrominancja: Jeżeli ten wpis wygląda ci na wyznanie miłości i chęci ułożenia życia z kobietą, to chyba ty jesteś tutaj jedyną osobą, która układa sobie coś w głowie i wygląda mi to na oderwane od rzeczywistości wizje.

@Terakot: Tzn. to było na siłowni, zatem spodziewam się, że jeszcze ją zobaczę :) więc nastepnym razem może powiem do niej po prostu cześć

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą