Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#koronawirus #pracbaza #heheszki #janueszebiznesu #pracbaza
Jestem zaszczepiony.
Źle się czułem w weekend, ogarnąłem szybki test.
Pozytywny.
L4 na 10 dni.

W środę na firmie jest zmiana technologiczna na produkcji i produkcja musi być jak najszybciej uruchomiona, bo każdy dzień straty to kilkadziesiąt tysięcy PLN.

Do tego jestem potrzebny JA - co śmieszniejsze zarabiam marne 3800 a wszystkie maszyny stoją na mojej głowie, więc od tego zależy czy firma pracuje. Nigdy nie było mowy o zastępcy.

Dzwonię do szefa go poinformować, że co najmniej 10 dni nie wyjdę z domu.

"#!$%@? mnie to obchodzi, rozumiesz #!$%@? jakie to wprowadzi straty? Wszystko było ustawione na środę. Masz być i #!$%@? mnie to interesuje, jak cię nie będzie to możesz już w ogóle nie przychodzić"

No i w związku z tym ktoś może szuka Mgr Inż po budowie maszyn AGH ? Okolice Krakowa.
Taki mamy rynek pracy w Polsce a wy dalej pitolcie że w lidlu dają owocowe czwartki i 4000 zł do ręki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61ae1d82f6a171000ab1aab9
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 68
@AnonimoweMirkoWyznania: zadzwon jeszcze raz pod jakims pretekstem i tym razem nagrywaj.
Zaproponuj potem podniesienie podstawy do 13 800 bo wierze ze tyle powinienes mniej wiecej zarabiac.

Btw nagrywanie takich rozmow nie jest nielegalne.
Jezeli konsultant na infolinii mowi Ci ze rozmowa jest nagrywana robi to tylko w celu uswiadomieniu Cie;
jezeli podczas takiej rozmowy zaczalbys zdradzac szczegoly swojego zycia, czy ogolnie mowil cos intymnego to gdyby taka rozmowa byla wykorzystana w