Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#anonekrandkuje

mirki, umowilibyscie sie z dziewczyna ktora ma takie samo imie jak wasza mama? bo ja sie umowilem, ale mam nadzieje, ze nic nie wyjdzie z tego, bo to troche dziwne dla mnie, ze ma tak samo na imie xd

#przegryw #zwiazki #tinder #logikarozowychpaskow #rozowepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61abb47e596226000a57e57d
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 13
mirki, umowilibyscie sie z dziewczyna ktora ma takie samo imie jak wasza mama? bo ja sie umowilem, ale mam nadzieje, ze nic nie wyjdzie z tego, bo to troche dziwne dla mnie, ze ma tak samo na imie xd


@AnonimoweMirkoWyznania: ja kiedys rozmawialem z dziewczyna ktora niedosc ze miala imie jak moja mama, to jeszcze jedynego brata ktory mial tak samo na imie jak moj ojciec... takze lepiej byc nie moglo
@AnonimoweMirkoWyznania: mój niebieski ma tak samo na imię jak mój znienawidzony kuzyn i nie powiem na początku było mi dziwnie ale chyba najprościej sobie z tym poradzić wymyślając jakaś ksywkę. Nie jest to powód do rozstania ale faktycznie czasami robi się dziwnie jak masz inne skojarzenia z danym imieniem