Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Boję się wchodzić w związek, bo boję się zdrady. Da się jakoś wyzbyć tej obawy?
Nie mówcie, żebym wybrała sobie spokojnego mireczka bez powodzenia u kobiet, bo taki też może zdradzić (choćby z prostytutką).
Z doświadczenia wiem, że dbanie o siebie i zaspakajanie partnera nie zawsze zdradzie zapobiegnie.

#zwiazki #seks #zdrada #logikarozowychpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61a764d2596226000a57a54d
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Wesprzyj projekt
  • 11
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie wiem czy da się coś z tym zrobić. Jestem ze swoją 12 lat, a ona cały czas jest o mnie zazdrosna i też się chorobliwie obawia, że ją zdradzę. Nigdy mi to nawet nie przeszło przez myśl, by coś takiego jej zrobić. Sam też się tego obawiam z jej strony bo według mnie ona jest bardziej atrakcyjna niż ja. Ufam jej a ona ufa mi, mimo to gdzieś z
@AnonimoweMirkoWyznania: Ale nie ma nigdzie ram wiekowych kiedy należy wejść w związek. To społeczeństwo wyznaczyło jakieś chore „standardy” ze wypada mieć dziecko przed 30 i menża.
Chill. Trafisz na porządnego chłopa co nie zdradza, daj na luz. Związki „z samotności” „chęci bycia z kimś” „bo już 25+ lvl” często się kończą równie szybko co zaczynają ¯_(ツ)_/¯
@AnonimoweMirkoWyznania: no w sumie ja mam podobnie. 1 ex mnie zdradziła, potem miałem przerwę 5 lat od związków. Trafiła się 2 ex i nagle z dupy po 3 latach po tym jak nie naprawiłem jej roweru który jej brat mógł to zrobić skoro się tym zawodowo zajmuje nagle stwierdziła, że nie chce być w związku. A ja glupi tyle dla niej zrobiłem, pomogłem w nauce, znalezieniu lepszej pracy itd, na koniec