Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Różowa zwykle miała dobrą figurę, normalną dietę, nie musiała wiele robić aby to utrzymać. Oczywiście w trakcie pandemii się jej troszkę przytyło, bo home office, mniej ruchu etc. Zasugerowałem żeby poszła ze mną na siłownie, lub jakieś inne fitnessy, na pewno coś fajnego na multisporta można znaleźć. Starałem się ją przekonać, że to dla zdrowia lepiej etc., ale nigdy nie naciskałem - nie chcesz, to nie. Ostatnio wychodząc na trening, się spytałem czy chce iść, chwilę porozmawialiśmy o tym, i pół żartem, pół serio rzuciłem coś w stylu: "moja dziewczyna będzie uprawiała sport, zadecyduj czy ty nią będziesz". Foch po tym parę dni się utrzymuje. Powiedzcie mirki i mirableki czy przesadziłem czy to różowa. Zwykle bardzo rozsądna jest, brak fochów, brak typowej #logikarozowychpaskow
#zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61a1044fa7458e000aeeaea8
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 14
adison: zależy od kiedy jesteście razem, jeśli krótko to zajebiście jej powiedziałeś, jeśli dłużej to ja bym trochę inaczej do tego podszedł, tak czy siak jeśli ktoś widzi, że tyje i nic z tym nie robi to jest gigantyczny redflag, z którym jak nie zawalczysz to lepiej sobie powiedzieć dowidzenia

Zaakceptował: sokytsinolop
PrzystojnyFatfob: Nie przesadziłeś. Jeśli jest to dla Ciebie ważne, to masz prawo tego oczekiwać od swojej kobiety. Jeśli ona nie jest w stanie temu sprostać, to problem jest w niej, bo to nie jest trudne, żeby zdrowa osoba miała problem z utrzymaniem normalnej wagi. I nie słuchaj normanów i różowych w tym temacie. Elo.

Zaakceptował: LeVentLeCri