Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Od tygodnia jestem na kwarantannie. Rząd każe instalować taką aplikację "Kwarantanna", ona "pilnuje" żebyś siedział w domu. Min. każe ci 2 razy dziennie wysyłać selfiki.
Od tygodnia dwa razy dziennie wysyłam zdjęcie dupy. Do tej pory zero reakcji ze strony władzy.

Kolega informatyk mi wytłumaczył: System rozpoznawania twarzy pierwsze zdjęcie dupy uznał za wzór, każde następne porównuje do pierwszego, więc wszystko się zgadza i nie robi alarmu.

#koronawirus #heheszki #humorinformatykow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61a0a070a7458e000aeea95d
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Od tygodnia jestem na kwarantannie....

źródło: comment_1637949713S1GGwH8fE5ltqoJ0AiogB8.jpg

Pobierz
  • 33
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@CosOdZycia: brak informacji z wykopu. Nie chorowałem nigdy na covid a teraz złapałem i jak dostałem SMS z tą aplikacją to z ciekawości chciałem sprawdzić
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: gówno prawda. Algorytmy rozpoznawania twarzy po prostu rozpoznają twarz, na tej zasadzie różne głupie aplikacje nakładają filtry czy aparaty focusuja na ryj. Dupy jako ryja nigdy nie pozna chyba że byś na niej miał w odpowiednich proporcjach nos, oczy, usta i inne składowe.