Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Cześć chciałabym poprosić o radę dotycząca związku.
Mój chłopak jest wieloletnim alkoholikiem, pije bo mu smakuje, ale nie wiem czy to się jakoś ze sobą łączy.
Przechodząc do meritum sprawy. Znamy się już ponad rok.

Chodzi mi o to, że jak mu powiedziałam, że rozmawiałam z kolega ze studiów pytałam się o praktyki bo mamy je mieć. Od razu padają pytania jak wyglada, czy mi się podoba itp. Codziennie muszę wysyłać mojemu chłopakowi lokalizacje i pisać kiedy jestem w domu. Przez pare miesięcy jak więcej wypił potrafił ro mnie dzwonić i wyzywać, zarzucać mi zdradę za to, że rozmawiałam z kimś. Jeszcze do tego dochodzą epizody, że jak raz podeszłam do niego i stał z kolegami i odchodziłam to jego koledzy komentowali mnie komentarzami sexistowskimi pomiędzy sobą, raz mówi, że się cieszy i go to podnieca, później ma wyrzuty sumienia wobec mnie. Zazdrość jest jak rozmawiam a jak on rozmawia i podrywa to mam siedzieć cicho i nie robić scen. Jest starszy ode mnie o pare lat.
Kocham go ponad życie jestem w stanie wszytsko wybaczyć, czy mogę z tego go wyleczyć? Czy ludzie się jie zmieniają? #zwiazki #psychologia #niebieskiepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61a088b6a7458e000aeea7ae
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Przekaż darowiznę
  • 63