Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mój mąż śmierdzi. Żyjemy ze sobą już kopę lat i na samym początku miał jakieś higieniczne potknięcia, ale powiedzmy że je wyeliminował. Ostatnie 2 lata jednak strasznie śmierdzi: potem spod pach, jego krocze i stopy mają mdlący zapach, odór z ust. Ja mu na to zwracałam uwagę... i to nie raz, podsuwam jakieś propozycje ogarnięcia tego. Mimo że starałam się wznieść na wyżyny dyplomacji i by go nie urazić, że to już zaczyna być niezręczne dla mnie - a on się irytuje. Irytuje się dlatego, że on twierdzi że o siebie dba i to jest największy problem, tak, jak bym ja sobie uroiła, że on śmierdzi. Faktycznie myje się, nie jest jakąś fleją chodzącą w ubraniach cały tydzień czy biorącą prysznic raz na kilka dni. Ale wciąż śmierdzi i już nie wiem co mam robić. Gdy zdejmie buty, to trzeba je wynosić na balkon, bo aż zbiera na wymioty, raz nawet nasz pies mu wyniósł te buty bo nie mógł już wytrzymać że są koło jego legowiska. Życie z takim smrodliwym człowiekiem sprawia, że buduje się do niego niechęć, ani go przytulić ani pocałować. Już nie mówiąc o seksie-niespodziance bo aż się boję co mogłabym zastać. Czy to jest normalne że faceci tak śmierdzą? Co mogłabym jeszcze oprócz rozmowy zrobić? Kupuję mu oczywiście środki higieniczne (nawet ponadpodstawowe, chociaż do antyperspirantu nie jest przekonany...) itp. ale koniec końców boję się, że to może być objaw jakiejś choroby (a on jak to facet do lekarza nie będzie chodził niepotrzebnie).

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #619e70931e9981000a582bff
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
  • 46
on twierdzi że o siebie dba


@AnonimoweMirkoWyznania: klamie.

wciąż śmierdzi


@AnonimoweMirkoWyznania: myje sie nieskutecznie.

Gdy zdejmie buty, to trzeba je wynosić na balkon


@AnonimoweMirkoWyznania: trzeba myc codziennie nogi, zmieniac skarpetki i nie nosic codziennie tych samych butow, buty musza miec czas wyschnac (mozna uzyc grzalek).
Jak buty juz jebia to trzeba kupic nowe.

Czy to jest normalne że faceci tak śmierdzą?


@AnonimoweMirkoWyznania: absolutnie.

ani pocałować


@AnonimoweMirkoWyznania: trzeba
@AnonimoweMirkoWyznania: jeszcze czysto z naukowego punktu widzenia, to czasami jest tak, że niektórzy ludzie „wyczuwają” innych dużo bardziej, czyli np. twój mąż gdy go wącha rodzina (xD) dla nich nie śmierdzi, a dla ciebie już może. Jeżeli to jest problemem, no to niestety ale będziesz się musiała z tym pogodzić ( ͡° ʖ̯ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@AnonimoweMirkoWyznania: mówisz, że to nie kwestia higieny, a potem, że "nie jest przekonany" do antyperspirantu. Przecież to podstawa podstaw. To tak jakby mówić, że myje żeby, no ale nie jest przekonany do pasty.
Powiedzmy to sobie wprost: po prostu nie zda o higienę. Jeżeli tak było zawsze to już tego nie zmienisz, a z wiekiem będzie coraz gorzej.