Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#pracbaza #zalesie #januszebiznesu
Mam swoją pierwszą pracę, pracuje w drukarni jako grafik.
9 godzin pracy przed komputer.
Pracuje 2 lata tam i mi już plecy odpadają.
Moje krzesło do biurka wygląda jak na zdjęciu.
Byłem z Szefem pogadać czy można wymienić mi to krzesło.
A on odpowiedział krzesło jak krzesło, w szkole siedziałeś na drewnianych i było dobrze.
Jak Ci się nie podoba to sobie przynieś swój fotel.

Przecież dawanie ludziom, którzy cały dzień pracy spędzają przed komputerem takich lub podobnych krzeseł powinno być karane.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #619e24ca1e9981000a5826d7
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
#pracbaza #zalesie #januszebiznesu
...

źródło: comment_1637761489Vjswc8pMCHRIDUp17nR4zh.jpg

Pobierz
  • 91
@AnonimoweMirkoWyznania: Pogadaj z szefem o BHP

Krzesło grafika komputerowego/operatora dtp:
* Powinno cechować się stabilnością – powinno posiadać co najmniej pięcioramienną podporę z kółkami jezdnymi.
* Powinno posiadać funkcję obrotu wokół swojej osi o 360 stopni.
* Powinno być wyposażone w oparcie i siedzisko odpowiadające anatomii ludzkiego ciała.
* Powinno posiadać na regulowanie oparcia i jego pochylenia w zakresie 5 stopni do przodu i 30 stopni w tył.
* Powinno umożliwiać
@AnonimoweMirkoWyznania: w poprzedniej pracy miałem marcusa z ikei, podłokietniki do wywalenia, bo albo siedzisz metr od biurka (też z ikei, więc powinny być kompatybilne niby) albo nie masz podłokietników i masz wyprostowane plecy.
W domu mam hiperduper ergonomiczne, plecy i kark nawalają mimo różnych ustawień.
W obecnej pracy mam właśnie takie krzesło Nowego Stylu. To jest nadkrzesło. Brakuje jedynie kółek żeby nie orać podłogi przesuwając się, ale i tak moje plecy
RóżowySzejk: @pan_warell:
Na lenovo T440P Z I7 wpiętym do stacji dokującej i podłączone dwa monitory dell 20' które nie mają FULLHD tylko 1600 x 900.
A soft jest legalny najnowszy pakiet adobe, który tnie się jak #!$%@? no ale idzie "pracować"

Głównie to jest poprawianie ulotek, banerów, wizytówek przed drukiem więc nie jakieś szały, idzie wytrzymać z tym sprzętem.
Bardziej mnie #!$%@? to krzesło i biurko, chyba najtańsze z marketu