Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#budujzwykopem #kiciochpyta #prawo #facebook
Mirki i mirabelki mam pytanie.
Miałem glazurnika który mi spartaczył robotę i zepsuł materiał. Tak stwierdziłem ja, moja żona, kierownik budowy, inny glazurnik.
Nie mam czasu i ochoty się z nim sądzić.

Ale mam takie pytanie.
Że często na spotted mojej miejscowości ktoś pyta o takich fachowców i polecają między innymi niego.

To ja mogę odpisać pod takim postem, np. tak ?
"Ja zdecydowanie nie polecam Pana Tomasza Sroki, jest osobą niesłowną, przyszedł z 3 tygodniowym opóźnieniem. Płytki zostały ułożone fatalnie, materiał został zniszczony, a Pan Tomasz nie chciał tego poprawić i oddać pieniędzy, praktycznie po zwróceniu uwagi kontakt się urwał. Poniżej przesyła kilka zdjęć jak Pan Tomasz profesjonalnie podchodzi do swojej pracy a pragnę nadmienić, że ceny ma rynkowe a nie konkurencyjne "

Czy mogę dostać za to jakieś zarzuty za zniesławienie czy coś ?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #619cd2661e9981000a581849
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 4
Moim zdaniem nie widzę żadnego pomówienia, a opinię. Jakbyś dostał jakikolwiek zarzut to wytoczyłbym wszelkie działa, np. o pełen zwrot za spartaczoną robotę. Jeżeli podpisałeś jakąś umowę to już w ogóle, nawet słowne uzgodnienie powinno dać radę.