Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Hi,

jak jest na runku pracy IT dla ludzi którzy maja juz nieco doswiadczenia? Np. niecałe dwa lata przy w miare akutalnym stacku? Z tego co widze jest bardzo duzo ofert, czesc z nich wisi bardzo dlugo, firmy szukaja caly czas. Czy stawki poszły jakos znaczacoo do góry przez inflacje? Czy przy negocjacjach powolujecie sie na to np.? Szukam nieco obeiktywnych opinii, ktorzy niedawdno poszukiwali pracy/badz chodzą dla sportu na rozmowy.

Pzdr
#programista15k #programowanie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61957afc6d062d000ad46aa3
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 8
@AnonimoweMirkoWyznania: Mając 3.5 roku doświadczenia * (java/azure) i pracując obecnie w dość rozpoznawalnej międzynarodowej firmię dostaję na priv ok. 30-40 ofert w miesiącu (nie mając zaznaczone, że szukam), w tym trochę telefonicznych i trochę firm zagranicznych. Co ciekawe nie są to jakieś fejki i oferty od hindusów tylko raczej dość konkretne. W 90% z nich stawki są wyższe lub znacznie wyższe niż mam obecnie (a mam całkiem przyzwoicie). Ogólnie od początku
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@richr: chodzi mi o sam fakt że są oferty takie że wymagają roku expa a dają duży hajs.
Ja sam odrzuciłem tą ofertę, nie chciałem zmieniać miasta + jeszcze studiuje + nie jestem pewien czy przeszedłbym rozmowę.
Ale to tak jak napisałem, jeżeli op czuje się na siłach (uważa że ma wiedzę) niech próbuje.