Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jakie kobiety mają podejście do niezoperowanej jeszcze stulejki? Jestem od miesiąca w związku z pierwszą dziewczyną, oboje mocno nieśmiali, więc sferę fizyczną rozkręcamy bardzo powoli, ale no właśnie... Ona jeszcze nie wie, że mam stulejkę, która jest do operacji, a termin mam dopiero na czerwiec 2022 (pozdrawiam NFZ). Rozkręcamy się powoli, ale choćbym nie wiem jak uciekał, to w pewnym momencie przyjdzie czas zdjęcia bielizny.

Wobec tego, jak wytłumaczyć jej, że do czerwca 2022 z seksem nie bardzo? Z jednej strony chyba o tyle dobrze, że już jestem umówiony na zabieg. Z drugiej, mam już 22 lata, więc miałem mnóstwo czasu w przeszłości na zrobienie tego, tutaj może to wyjść przed nią słabo.

Jakieś rady, jak o tym z nią rozmawiać?

#urologia #medycyna #stulejactontent (xD) #zwiazki #seks #mirabelkopomusz #rozowepaski #niebieskiepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61943c966d062d000ad45a4b
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 7
@AnonimoweMirkoWyznania: Jeśli chcesz z nią przejść krok dalej, to nie zostawiaj tego przypadkowi. Pogadaj z nią: słuchaj, chciałem Ci o czymś powiedzieć, o czym dowiesz się prędzej czy później. Nie chciałbym żebyś się dowiedziała nagle w najmniej odpowiednim momencie. Jesteś zajebista/piękna/pociągasz mnie, ale przez swoją przypadłość nie zrobiłem jeszcze żadnego kroku w kierunku seksu. Mam stulejkę, której operację będę miał dopiero w czerwcu 2022. Musiałem Ci to powiedzieć, żebyś nie zobaczyła
OP: @Taste dzięki, to chyba najlepsze wyjście, ale są dwa "ale":
- na inne pieszczoty czysto seksualne też nie bardzo mogę sobie pozwolić, odczuwam ból przy prawie wszystkim przez tę stulejkę
- trochę nie wiem jaka będzie jej reakcja na "bardzo mnie pociagąsz, ale" po tak krótkim czasie

Myślałem też żeby po prostu starać się jednak uniknąć dalszej eskalacji dotyku z nią, ale chyba powiedzenie jest lepszym wyjściem mimo tych "ale"
@AnonimoweMirkoWyznania:

- na inne pieszczoty czysto seksualne też nie bardzo mogę sobie pozwolić, odczuwam ból przy prawie wszystkim przez tę stulejkę


ale możesz ją lizać, albo zaspokoić dłonią

- trochę nie wiem jaka będzie jej reakcja na "bardzo mnie pociagąsz, ale" po tak krótkim czasie


to nie jest krótki czas, jakby Cię nie pociągała, to byś z nią nie był w związku