Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mając już prawie 30 latek na karku, bedąc katolikiem o dość konserwatywnych poglądach, mimo dość dobrego wyglądu, stabilizacji majątkowej i życiowej, posiadając kilku najlepszych kumpli/znajomych wokół siebie, to szanse na znalezienie partnerki są już chyba równe 0, wszystkiego nie ułatwia praca o dość ograniczonym kontakcie z ludźmi.
Wszelkie próby zbudowania relacji kończyły się właśnie przez sprzeczność światopoglądu, mam wrażenie że 9/10 dziewczyn są ateistami/ skręcające w lewo itd.
Cholera, niby przez taki czas nauczyłem się już samotności, ale tam w środku, w głębi siebie wciąż niemogę się z tym pogodzić, niby na zewnątrz pogodny, ale w środku smutek. Boję się przyszłości... depresji, schrzeń psychicznych, marazmu.
Najgorzej gdy wracam teraz zimową porą gdy już jest ciemno po pracy do pustego mieszkania... klasycznie jeść, prysznic, tv piwko i spać
Może macie jakieś sposoby na zabicie czasu jesiennej handry ?
Na apkach randkowych #tinder #badoo jak to tam bywa jak nie jesteś 8+/10 i nie masz doyebanych fotek (których totalnie nie potrafię sobie zrobić) nawet nie ma.co szukać 20 lików w 3 tygodnie :|
Trzymajcie się tam cieplutko, piwko w ręku, dziennik pokładowy nr 1 godzina 23:16
Wasze zdrowie !
#randkujzwykopem #logikaniebieskichpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6192dc5e6d062d000ad44297
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 187
klasycznie jeść, prysznic, tv piwko i spać


@AnonimoweMirkoWyznania: to nie jest #!$%@? klasycznie, to jest wegetacja, zwlaszcza to hehe piwko piwerko hehe tylko jedno codziennie od 15 lat ()

Skoro piszczysz ze nic sie w twoim zyciu nie dzieje, a skoro wg twoich wierzen czlowiek jest kowalem swojego losu i dostal wolna wole, to moze cos z tym #!$%@? zrob? Bo poki co to wylewasz gorzkie zale,
@AnonimoweMirkoWyznania: a co, wolisz żeby niekompatybilność zamordystycznej wiary weszła w kolizję z prawem laski do samostanowienia o sobie albo chęci niezapisywania swoich dzieci do sekty?

Odpowiedz sobie na pytanie, czy chciałbyś szukać partnerki wśród świadków Jehowy.

Jeśli nie, to prawdopodobnie argumenty których użyjesz są tymi które są stosowane wobec Ciebie.
@fujiyama: jest dobrze ( ͡° ͜ʖ ͡°) typowe "szukam prawdziwej szarej myszki, więc pójdę szukać do klubu i na tindera, zwłaszcza te mocno umalowane i odsłaniające dupe i cycki mi się podobają, ale mają być dziewica, no co może się stać", a później "ona nie chce ze mną siedzieć w domu, tylko chodzi po klubach i faceci się za nią oglądają, pomóżcie, plisss" xDD

@AnonimoweMirkoWyznania: żadne
@AnonimoweMirkoWyznania dałeś się omamić religijnym zabobonom, które sprawiają że nigdy nie będziesz szczęśliwy sam że sobą, nie masz żadnych pasji, zainteresowań, masz ograniczony światopogląd, zaburzenia psychiczne, masz zamknięty umysł, pewnie jesteś skierowany mocno w prawo, gardzisz wewnętrznie kobietami i chcesz je sobie podporządkować. Nie ma co się dziwić, że nie możesz sobie nikogo znaleźć.