Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Człowiek taki stary a taki głupi. Zabija mnie codzienność i rutyna a jedyne co mnie trzyma jeszcze to jakaś dziwna nadzieja, że jeszcze będę robił te wszystkie niesamowite rzeczy. Kilka lat po studiach i ewidentnie jest coraz gorzej - mniej rzeczy cieszy, coraz bardziej zmęczony, coraz mniej włosów na głowie, lata lecą, prawie zero znajomych, brak dziewczyny, rutyna, praca. Jakby się nad tym głębiej zastanowić to depresja instant bo dorosłe życie to praca, dom, obowiązki i jakieś przyziemne zajęcia. Co siedzi w mojej głowie? Może jakieś dziecięce marzenia, może przemyślenia dorosłego człowieka, który dojrzał i nie chce się zamknąć w klatce a może to wszystko efekt propagandy filmowej i internetu? Chciałbym jechać do USA, odwiedzić Miami, LA, poczuć ten vibe, poszukać klimatów z lat 90 i 90. Jechać do NY, zgubić się w mieście, podziwiać wieżowce, budynki ze schodami przeciwpożarowymi i szukać miejscówek z Kevina. Chciałbym zwiedzać też inne kraje i w każdym rejonie mam pewne podobne rzeczy do zobaczenia, przeżycia, sfotografowania. Poczuć się jak jeden z mieszkańców ale też zgubić się jako obcy turysta i poznawać od nowa. Jechać na survival do jakiegoś skandynawskiego lasu, rozbić namiot przy jeziorze, jeść przy ognisku, podziwiać naturę. Idźmy dalej.. robić coś fajnego zawodowo albo mieć własną działalność. Nie mam pojęcia co, po prostu mieć wpływ na świat, na ludzi, tworzyć innowacyjne rzeczy. Próbować nowy rzeczy - coś szalonego, sporty ekstremalne, impreza w Tajlandii a może majsterkowanie w garażu. Nightdrive po mieście, kupno starego klasyka i tak dalej.....i właśnie taka wizja trzyma mnie jeszcze pośród tej całej szarej codzienności.

Kryzys 27-latka, wyznania schizofrenika czy dziecinność xD?

#doomer #przemyslenia #zalesie #gorzkiezale #motywacja #samotnosc #rozwojosobisty #podrozowanie #marzenia #planowanie #dzialanie #przegryw

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6183b75cee9c61000a341838
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Człowiek taki stary a taki głupi. Z...

źródło: comment_1636060421fTY7BqVw9vqk7yZKPReVWl.jpg

Pobierz
  • 6
@AnonimoweMirkoWyznania: Żadna dziecinność ani schizofrenika, jesteś po prostu znudzony i ci się nie dziwie, bo rutyna niszczy psyche. Spróbuj jakieś małe wycieczki ze znajomymi/znajomym (napisałeś że masz), byle gdzie na dwa czy trzy dni poza miejscem zamieszkania, nawet się przysłowiowo "#!$%@?ć jak szpadle :D". Wspomnienia zostaną na jakiś czas i będzie jakoś lepiej, sam to przerabiałem. Nie polecam jechać w takie tripy samemu, wtedy człowiek bardziej rozkminia nad życiem niż cieszy