Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam problem z tesciowa, ktora mnie pojezdza

Kobieta ma ponad 40 lat prawie 50 ubiera się jak nastolatka. Ja mając 25 lat się tak nie ubieram jak ona. Ma tragiczne odzwyki. Mój chłopak ma 24 lata a ona np potrafi wypalić do nas"ile zarabiamy?" "jak się zabezpieczamy?". Jest wulgarna nie zna umiaru... Ma idiotyczne poczucie chumoru. Kiedyś powiedziała do mnie, że "mogłabym zacząć brać tabletki bo napewno już mam dość w buzie" Wyobrażacie to sobie? No myślałam, że mnie szlag trafi.
co mam robic?

#zwiazki #tesciowa #rodzina

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #617dce5d72794c000ad5c951
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Przekaż darowiznę
  • 28
@AnonimoweMirkoWyznania: nie narzekaj, pewnie lepiej mieć stara teściową z najwiekszej wsi na Suwalszczyźnie w okolicach 80tki!!!. Do puki z wami nie mieszka nie ma problemu. A ze kobieta jest szczera i ciekawa na maksa, to odpowiedź jej tak zeby z zazdrości w piety poszło
@AnonimoweMirkoWyznania: twoja teściowa nie ma 50 lat, a ty masz więcej niż 25, jeśli twój chłopak jest w twoim wieku mniej więcej tzn. że ona urodziła go w bardzo młodym wieku, w czasach gdy to już nie było normalne. Ergo: weszłaś do pato rodziny i się dziwisz.
twoja teściowa nie ma 50 lat, a ty masz więcej niż 25, jeśli twój chłopak jest w twoim wieku mniej więcej tzn. że ona urodziła go w bardzo młodym wieku, w czasach gdy to już nie było normalne. Ergo: weszłaś do pato rodziny i się dziwisz.


@nocnica Przesadzasz i nie czytasz wpisu. Typ ma 24 lata. Prawie 50 i 24 lata, to wcześnie, ale tez bez przesady. Nie jest symptom żadnej patologii.