Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#mirkokoksy nie wkurza was, że ćwiczycie latami i wasza sylwetka nie robi na nikim wrażenia a kobiety wystarczy, że włożą coś obcisłego i już się zaczyna zachwyt? Po mnie ewidentnie widać, że ćwiczę gdy porównuje się z gościami, których mijam a i tak wg. kobiet wyglądam jak "normalny facet" (w ogóle widok gościa z ponadprzeciętną sylwetką nie robi wrażenia tak jakby to był standard). Mam grupę koleżanek na studiach, które też namówiłem na #silownia i zaczęły ćwiczyć. Mówię wam, wystarczy że włożą typowo obcisły fit strój i wszyscy gratulują formy i zachwycają się. Jedna jest po prostu chuda sama z siebie i jak założy coś obcisłego to jest fit, inna ma nadwagę i też jak założy to wszyscy mówią o super kształtach, wysportowana. Wtf? Ja wiem, że kobiety mają o tyle dobrze, że rzadko kiedy im idzie w brzuch a zwykle w uda więc każdy się zachwyca bo im większe to na pewno wyćwiczone i seksowne xD ale faktycznie wystarczy, że założą coś obcisłego i mogą nigdy nie chodzić na siłownie a chodzić po mieście z torbą sportową i każdy będzie odwracał wzrok. To samo z biustem - wystarczy więcej jeść i większy tłuszcz który się odłoży to okaże się, że jest jeszcze bardziej atrakcyjna xD czaicie? wystarczy nic nie robić. Wyobrażacie sobie tak u siebie? Nic nie robicie - rośnie wam brzuch, odkłada się wam na rękach a wszyscy się zachwycają jaką macie mase i jacy jesteście męscy xD Na instagramie tych panien oczywiście szaleństwo bo trzeba sobie dać fotki z pierwszych dni na siłce i poza pozowaniem w sportowych ciuszkach to napinanie bicepsów do lustra - nic tam nie widać z bicepsu bo to tak dla beki ale każdy w komentarzach się zachwyca i nawet niezłe koksy po X lat ćwiczeń zaczynają spermić xD

#trening #silka #sport #rozowepaski #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #instagram #fit #spermiarz #spermiarzalert #przegryw #blackpill

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #616feeea820612000add7db1
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Leszcz_Bagienny
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
#mirkokoksy nie wkurza was, że ćwic...

źródło: comment_1634727642PbOUmZKpdM0hSl75ZwvDRC.jpg

Pobierz
  • 26
@AnonimoweMirkoWyznania: Karyna może założyć worek po ziemniakach i wysmarować się nawozem naturalnym a spermiarze i tak powiedzą, że jest piękna. A jak ma w miarę mordę i BMI<30 to już im całkowicie krew odpływa z mózgu i gotowi są na każde poświęcenie byleby tylko na nich spojrzała.

@Saprofit:

Weź się kuwra zajmij zarabianiem pieniędzy, to będziesz mieć tyle peklowania, ile jesteś w stanie jakaś zainteresować swoim portfelem.

Albo po prostu
@AnonimoweMirkoWyznania: To co napisałeś to jest złoto i 100% prawdy niestety.
W każdym calu to tak wygląda.

Facet:
Ćwiczysz naturalnie od lat ale nie masz mega genu do bycia wielkoludem - większość nawet tego nie zauważa, ew dopiero na siłce jak się okazuje że podnosisz więcej dużo od takiego nowicjusza. Jak masz gorszą formę to "schudłeś/brzuch Ci urósł" -od osób które w ogóle nie ćwiczą i wyglądają gorzej

Laska:
3 dni
@AnonimoweMirkoWyznania: Większość ćwiczących wygląda #!$%@?, bo #!$%@? ćwiczy. Jakieś machanie sztangielkami zamiast porządnych wielostawowych ćwiczeń typu podciąganie, martwy ciąg czy dipy. Ja ćwiczę rekreacyjnie, mam bmi w okolicach 24-25, do tego poziom fatu w okolicach 13-14% (uprawiam też inne sporty, co przekłada się na niski poziom tkanki tłuszczowej, nie ma jakiegoś super docięcia, ale normalnie widać kable na łapach) i nieraz słyszałem od koleżanek, że "jestem #!$%@?" (chociaż wcale nie jestem),
@AnonimoweMirkoWyznania: Aha, jeszcze jedna rzecz. Kiedyś już o tym tutaj pisałem, więc się powtórzę:

Kobiety nie muszą dużo ćwiczyć, żeby wyglądać dobrze, bo ewolucyjnie to mężczyzna jest przystosowany do polowania i toczenia bitew, toteż wygląd zdradzający siłę, sprawność, szybkość i wytrzymałość jest atrakcyjny. W przypadku kobiet, które zajmowały się raczej zbieractwem i pilnowaniem domowego ogniska, taki wygląd nie był wymagany. Tryb życia mężczyzny zmienił się znacznie bardziej niż tryb życia kobiety,
#mirkokoksy nie wkurza was, że ćwiczycie latami i wasza sylwetka nie robi na nikim wrażenia


xDDDDD Polecam ci pozbyć się kompleksów i żyć dla siebie. Jeżeli ćwiczysz tylko po to, żeby zaimponować kumplom/różowym i chcesz żeby ktoś zazdrościł to niczym się nie różnisz od typowego polaka-janusza. Jesteś niewolnikiem czyichś marzeń, prawdopodobnie wcale nawet nie lubisz ćwiczyć, chcesz się tylko przypodobać innym. Strasznie to słabe, jak ty możesz potem w lustro spojrzeć?

a