Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jestem na 5 roku studiów (ostatnim). Właśnie się dowiedziałem, że przez ostatnie 4 lata należało mi się stypendium socjalne, gdyż u mnie w domu jest nie za ciekawie. Spełniałem kryterium dochodowe we wszystkich tych latach. Przez cały ten czas nikt mnie nigdzie nie informował, że coś takiego istnieje. Myślałem, że stypendia to tylko dla dzieci. Jestem totalnym przegrywem, straciłem w przeliczeniu 30 000zł z powodu głupoty. Kwota ta zmieniła by trochę sytuacje w moim domu. Czuję się z tym strasznie. Jedynie teraz na ostatni rok mogę napisać, a i tak jest już dość późno to nie wiadomo czy dostanę. Jak można być takim nieudacznikiem?
#studia #przegryw #stypendium #socjal #stypendia #studbaza #zycie #pieniadze

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #616f0cd0820612000add6a4a
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Leszcz_Bagienny
Przekaż darowiznę
  • 6
WybuchowyMichał: Ja się o tym dowiedziałem na pierwszym roku studiów, ale mi nie przyznali, bo nie mogłem uzyskać wszystkich potrzebnych dokumentów. W tym roku musiałem wypić, żeby złożyć ten wniosek, bo mi wstyd było składać te dokumenty, ponieważ rodzice nie pracują i pochodzę z rodziny wielodzietnej. Natomiast w wakacje szukałem pracy w call center, ale wyleciałem ze szkolenia, więc to nie jest tak, że nie szukałem pracy. Nie mogłem za to