Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Dla bezpieczeństwa pytanie z anonimowych - będę bardzo wdzięczny za pomoc! Interesuje mnie dobry #laptop biznesowy do około 7000 złotych. Niedawno kupiłem w #mediamarkt Della Inspirona 16 Plus (i7-11800H, RTX 3050 Ti, 16GB RAM, 512GB SSD) za 6300 złotych. Wszystko byłoby w porządku, gdyby nie to, że na #monitor jest jedno, nieco jaśniejsze miejsce (dolna krawędź, 4/5 długości). Widać to szczególnie wyraźnie na załączonym zdjęciu (zgaszone światło, filtr światła niebieskiego).

Zastanawiam się nad zwrotem laptopa do 14 dni (nigdy nie wiadomo, jak będzie z rozpatrzeniem gwarancji) i kupieniem tego samego modelu w innym sklepie, gdzie kosztuje 6600 złotych (mam nadzieję, że nie trafi się model z większymi problemami). Co o tym sądzicie? A może znacie jakieś okazje i alternatywne modele w podobnej cenie o co najmniej tak dobrej konfiguracji? #pytanie #laptopy #komputer #komputery #monitor #elektronika #dell #zakupy

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #616b29ed820612000adcf668
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
Pobierz AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Dla bezpieczeństwa pytanie z anonim...
źródło: comment_1634455870EvVXaevpo7tOozSr0jYJ8W.jpg
  • 16
OdległyZiomek: Dzięki za wszystkie komentarze! Będę wdzięczny za dalsze rekomendacje, jeśli tylko jakieś przychodzą Wam do głowy.

@Niekumaty_: @Stan_Przedzawalowy: @kajak98: Jednak zwracam. Realizacja gwarancji to ryzyko, że ponownie odeślą mi ten sam egzemplarz bez naprawy lub jego naprawioną, a podatną na dalsze wady wersję. Do tego 6300 zł za taką konfigruację to niekoniecznie okazja.

@MroczekBall3D: Wersje z 3060 są póki co niedostępne i bardzo drogie: https://www.x-kom.pl/p/664536-notebook-laptop-16-dell-inspiron-16-plus-i7-11800h-32gb-1tb-w10-rtx3060.html

@
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Tino: lenovo mają duży problem z quality control. Wiele sztuk potrafi miec wiele problemów. Ponad to była ostatnio afera z biosami, gdzie po aktualizacji usuwali kodeki video pod rendering, także ja bym uważał.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Enso_: a i lenovo wciska kit odnośnie oficjalnej specyfikacji. Opisuje, że dany model ma np. g-sync, a okazuje sie, że niekoniecznie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@adam163264_: macbook pod względem wykonania to syf nad syfy. Ilość potencjalnych usterek przeraża i co gorsza apple projektuje je z myslą awaryjności.