Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#bekazpodludzi #zalesie #praca #januszebiznesu #prawo
Tak właśnie wygląda rynek pracy w tym chlewie, a jeszcze mi politycy będą mówić, że Niemcy nam zazdroszczą gospodarki.
W grudniu kończy mi się umowa i rzekomo miałem dostać już na stałe.
Zarabiam śmieszne pieniądze 3800 zł do ręki, za tyle lat doświadczenia w CNC.
No ale w moim mieście niema dużo takich firm, więc niema w czym wybierać
Moja żona właśnie urodziła, powiedziałem szefowi że chce iść na 2 tygodnie opiekuńczego bo moja żona nie najlepiej się czuje po porodzie- On nie może mi takiego urlopu odmówić bo to jest jak L4. Dodam jeszcze, że jest 13 październik a ja mam 90% urlopu niewykorzystanego - tak #!$%@? w tej firmie.

A szef mi powiedział, że niech moja baba nie zdziwia bo żaden facet nie był na czymś takim jak opiekuńczy, jest w #!$%@? roboty do zrobienia. I że jak pójdę na na ten opiekuńczy, to żebym nie był zdziwiony, że mi umowy nie przedłuży.

Już chyba mi ręce opadają i mam ochotę jechać do niemiec, za tą samą robotę bym pewnie zarobił z 3 razy więcej i by mnie nie traktowali jak gówno.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61669b50820612000adc8697
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Leszcz_Bagienny
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 15
CzarnaTowarzyszka: To jedź do niemiec folksdojczu i zarabiaj 5x tyle. Cała Polska gospodarka się sypie przez unię, powinnismy być solidarni i zakasać rekawy żeby nie dać się niemcom, a ty jeszcze chcesz dla nich robić, hatfu. Powinieneś dziękować że ktoś chce cię zatrudniać bo z takim nastawieniem nie zasługujesz na polskie pieniądze.

Zaakceptował: Leszcz_Bagienny
@AnonimoweMirkoWyznania CzarnaTowarzyszka, nie ogarniam ludzi z tym patriotyzmem, jeśli Niemcy zapewniają mu lepsze życie niż Polska, to czemu ma cierpieć tutaj w imię jakichś śmiesznych ideałów jak patriotyzm. Jeśli jakiś kraj zapewnia mi lepsze życie, to dbałbym o niego, bo on dał mi dobrą pracę, opiekę i godne życie, a nie głodował w Polsce, tylko dlatego, bo się tu urodziłem.
A szef mi powiedział, że niech moja baba nie zdziwia bo żaden facet nie był na czymś takim jak opiekuńczy


@AnonimoweMirkoWyznania:

Ja jestem łącznie 4 miesiące. Jeden miesiąc zaraz po porodzie i 3 od 9 miesiąca życia bombelka. Poprzedni szef, któremu zgłaszałem na długo przed porodem, że chcę iść na tacieżyńskie zaczął kręcić nosem dostał moje wypowiedzenie jeszcze przy stole, przy którym rozmawialiśmy. Tydzień później miałem już nową pracę u szefa,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: takie rozmowy się nagrywa, potem idziesz na opiekuńczy, on Cię zwalnia a Ty podajesz go do sądu.
Co do wyjazdu - polecam jak najbardziej, tylko dograj to tak, że najpierw Ty a potem żona z młodym. No i załatw żonie jakaś babcie lub opiekunkę, żeby nie siedziała sama
@AnonimoweMirkoWyznania to tera sluchaj uwaznie, walisz opieke 14 dni, po opiece walisz l4 14dni w czasie l4 wystepujesz o urlop okolicznosciowy, po urlopie walisz l4 14 dni , w czasie l4 wysylasz pajacowi wniosek o urlop tacierzynski 1 tydzien, po urlopie walisz l4 14 dni na l4 znow pisemko o ojcowskim na 7 dni,konczy sie ojcowski walisz l4 14 dni a na sam koniec wypisujesz wniosek ze jako mlody rodzic nie bierzesz