Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Miastowe mirki(z miast wojewódzkich) z tagów #p0lka i #przegryw - doceńcie to że mieszkacie w mieście, bo to na wioskach jest prawdziwe it's over dla chłopa.

Po pierwsze większość dziewczyn zaraz po szkole #!$%@? do dużego miasta i już nie wraca, a jeśli wraca to z normikiem albo oskarkiem i patrzy na was z pogardą, ewentualnie po karuzeli mając 30+ na karku i 30+ między nogami.

Po drugie, nawet jak się trafi jakąś co nie wyjedzie, to zazwyczaj zarywa ją jakiś dynamiczniak z okolicznej miejscowości jak jest w wieku 15 lat i nie odpuszcza jej przez następna dekadę.

III. Mieszkając na wsi przesiakasz wieśniactwem, nawet nie zdając sobie z tego sprawy. Sam zacząłem się na tym łapać dopiero kilka lat temu, mają już sporo powyżej 18lvl. Mentalność wieśniaka to piętno, każdy chyba zna powiedzenie "chłop że wsi wyjdzie, ale wieś z chłopa nie". Czysta prawda, żeby wykorzenić wiesniactwo potrzeba naprawdę kilka długich lat i determinacji.

IV. Na wsi nie ma perspektyw, a środowisko ciągnie cię jeszcze w dół. Jesli nie masz determinacji żeby sic do celu to już przegrałeś na starcie. Ja tak miałem: gdy byłem młody to miałem kilka pomysłów na to żeby jakoś się rozwijac, wszystkie moje plany #!$%@? się o brak kasy i zjebow do okola. Przykłady?

Chciałem zrobić sobie siłkownie i ćwiczyć, wkręcić w to swoich kolegów. Na początek zamontowałem drążek i zacząłem się podciagac(było to jakieś 15 lat temu, czasy jeszcze przed internetowe), co na to moi znajomi? - po co to robisz, jak pajac hehe, chcesz być koksem? Będziesz brał metanabol? Lepiej chodź na piwo albo pograć na kompie.
Potem chciałem grać na jakimś instrumencie, w technikum pokochałem ostrzejsza muzykę, która była wtedy w głębokim odwrocie. Co na to znajomi? Hehe, szarpidrutow słucha, jak można tego darcia słuchać, przecież to głową boli, lepsze techno manieczki, o zobacz didżej pół gałka wypuścił nowy set, jeszcze goroncy...
Chciałem grać w piłkę? To samo. Zresztą czego byś nie wyslil to towarzystwo to torpedowalo. Teraz ci znajomi to zwykle alkusy bez perspektyw, ale sam omal bym tak nie skończył, dobrze że w porę zacząłem rozumieć że coś jest nie tak... Szkoda ze o jakieś 10 lat za późno.

Ogólnie jak urodzisz się niebrzydk dziewczyna na zabitej dechami wsi, to jest duża szansa że jakiś chłopak cię odnajdzie i zabierze. Jeśli jednak urodziłeś się facetem w takim piździchowie to wiedz że jeśli sam się z tego nie wyrwiesz to nikt Ci nie pomoże, zostaniesz pod sklepem na zawsze.

#przemysleniazdupy

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6166285a820612000adc7d0f
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
Pobierz AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Miastowe mirki(z miast wojewódzkich...
źródło: comment_1634106853dL6vfYPFX0wyZgm3nI3RTw.jpg
  • 69
Ogólnie jak urodzisz się niebrzydk dziewczyna na zabitej dechami wsi, to jest duża szansa że jakiś chłopak cię odnajdzie i zabierze. Jeśli jednak urodziłeś się facetem w takim piździchowie to wiedz że jeśli sam się z tego nie wyrwiesz to nikt Ci nie pomoże, zostaniesz pod sklepem na zawsze.


@AnonimoweMirkoWyznania:

100% racji.
dla chłopaków ze wsi powinny być specjalne programy socjalne, przesiedleńcze. Ekstra edukacja, stypendia na życie w mieście.

Oni potrzebują
@AnonimoweMirkoWyznania: Czy ty myślisz, że w tych słynnych miastach wojewódzkich nie ma alkusów bez perspektyw? Codziennie widuję ich dziesiątki na ulicy i w komunikacji. Mentalność wieśniaka od miejskiego patusa nie różni się niczym. Myślisz, że jakbyś urodził się patusiarskiej rodzinie w mieście to nikt by cię nie torpedował?
Zawsze możesz wyjechać do miasta jak masz odłożone trochę kasy. Tylko #!$%@? to da jak nie masz dobrej mordy i dużo dynaminy. Poza
@AnonimoweMirkoWyznania: Kurde trzeba bylo zamiast na gitarze to w syntezator uderzyc. Zalozylbys zespol disco polo i co sobote gral w innej miescinie. Wszystkie panny twoje. Raz na jakis czas jedziesz do warszawki powyrywac i wyruchac lachony( ͡° ͜ʖ ͡°). Trzeba bylo nie patrzec na znajomych i otoczenie tylko robic to co chcesz. Sam jestem tzw samotnym wilkiem i nigdy nie patrzýlem na znajomych co mysla/mowia na moje
Socjalizm naprawi im mordę? Gdyby wprowadzić socjalizm w Polsce to ruchał by jedynie towarzysz czad. P0lki przestałyby nawet brać beciaków. Myślisz, że sprowadzanie większej ilości mężczyzn do miast poprawiłoby rynek? A może stałoby się coś dokładnie odwrotnego?


@Waffenfarbe:

Przynajmniej mieliby szansę konkurować.
@AnonimoweMirkoWyznania Osobiście wydaje mi się że wszystko zależy od tego w jakiej rodzinie chłop się urodzi i jakie postawy życiowe będzie miał wpajane, jaki start w życie otrzyma, mniej od tego gdzie się urodzi.

Jeśli będzie miał szczęście i wylosuje ogarniętą rodziną to nawet wiejskie pochodzenie mu nie przeszkodzi, rodzice pokażą mu jak prowadzić gospodarstwo i w przyszłości będzie mógł trzepać niezłą kasę na rolnictwie. Wtedy z łatwością znajdzie jakąś kobiet, gdyż
@Waffenfarbe: Dobra, już nie p*3rd0l, mieszkając na wiosce nawet tak trywialna rzecz jak wizyta u fryzjera bywa wyprawą na pół dnia. Jasne że można przegrywać też w mieście, ale tam ma się chociaż nieco większe prawdopodobieństwo odwrócenia losu.

Piszesz też że miastowe dziewczyny mają wymagania wystrzelone w kosmos, ale taki mieszczuch może wziąć sobie dziewczynę z prowincji, wieśmen na wyrwanie miastowej nie ma szans ¯\_(ツ)_/¯
@Waffenfarbe: Jedyne rozwiązanie to cofniecie się do czasów gdy kobieta bez mężczyzny mogą zająć się wyłącznie prostytucją, żebraniem albo śmiercią głodową.

Wtedy problem przegrywów zniknie.

W dużych miastach jest nadmiar młodych kobiet, ale mnie gówno obchodzą seksualne frustracje przegrywów, jak myślę o "obciążeniu geograficzno-demograficznym" jakie stanowi pozostanie na wsi bez perspektyw.

Młodzi mężczyźni, jeśli widzą szanse, potrafią być bardzo twórczy i pracowici, i ci pozostawienie przez społeczeństwo na prowincji swój potencjał
Ja jestem z takiej prawdziwej wsi.

Ja wyjechałem na studia w 2016 roku, brat został z zamiarem przejęcia gospodarstwa. Brat teraz ma 30 lat i aż się przykro patrzy na ten jego żywot


@byk_boleslaw99:

Możesz opisać coś więcej?
Jaki region, jakie gospodarstwo? Jaka duża wieś? Ile jeszcze lat brat musi czekać na przejęcie schedy?