Wpis z mikrobloga

@Farrahan: Nie wiem co Wy robicie towarzyszu. Ja początkowo wrzucałem te cytaty, które uznawałem za interesujące. Po jakimś czasie uzbierała się grupa kilkudziesięciu osób, którym cytaty wybierane przeze mnie odpowiadają więc nie zamierzam zmieniać klucza, według którego je wybieram.
  • Odpowiedz
@Farrahan: No to znajdź inne osoby zainteresowane tym oraz podobnymi cytatami i sobie o nich dyskutujcie, jeśli uważacie, że warto. W tej chwili uprawiacie tylko prymitywny trolling i okazujecie brak szacunku dla osób, które obserwują ten tag.
  • Odpowiedz
@Farrahan: No nie bardzo - #!$%@? się w tag, którego przeznaczeniem od początku miało być publikowanie jednego cytatu dziennie (o określonym charakterze) i go zaśmiecacie. To jest ewidentne trolowanie i łamanie netykiety.
  • Odpowiedz
@Farrahan: Ależ ja ten zrzut ekranu widziałem. Rzecz w tym, że spamujecie na wykopie i #!$%@? tym ludzi, którzy z tą wypowiedzią na FB nie mają nic wspólnego.

Liczę na to, że kiedy jakiś anonim na portalu społecznościowym zachęci do plusowania wpisów na innym tagu (np. "charytatywnosc") to będziecie go spamować równie wytrwale - w końcu odpowiedzialność zbiorowa i niech obserwujący ten tag podziękują za to "koledze".
  • Odpowiedz