Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam 27 lat i żadnego większego kontaktu z płcią przeciwną do tej pory nie miałem. W pracy doszła do nas młoda, ładna koleżanka. Zostałem wytypowany aby pokazać jej co i jak, no to pokazuje jej co się klika na komputerze itp. Z początku nawet szło mi rozmawianie z nią. Ale usiadła obok mnie bo musiałem jej pokazać jak coś zrobić krok po kroku, przez przypadek kilka razy nasze ręce się otarły, raz przez przypadek musnęła mnie po nodze powyżej kolan bo chciała schować ja pod stół. No i tutaj zaczyna się problem bo nadzwyczajnie w świecie dla wiecznego prawiczka wystarczył taki bodziec i mi stanął... Chyba to widziała bo siedziałem w takiej pozycji że było widać dodatkowo przez moje spodnie mogła zauważyć że coś się podniosło. Momentalnie się speszyła i się odsunęła. Niby rozmawialiśmy nadal ale było widać że jej nastawienie do mnie się zmieniło. Dodatkowo jak teraz potrzebuje pomocy to woli zawołać kogoś, kto o wiele dalej siedzi niż ja. Próbowałem normalnie pogadac ale chyba jednak to widziała.. teraz aż mi wstyd jej spojrzeć w oczy
Chyba jednak Is over dla chłopa...

#przegryw #tfwnogf

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #614ce6489ce06a000a93028c
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
  • 16