Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mireczki, moja opinia o obecnych kobietach: knury z #!$%@? ego.
Obserwacje z Tindera, badoo, datezone i zbiornika. Jeszcze 8 lat temu dało się sparować. Porozmawiać jak człowiek, natomiast teraz par jest o połowę mniej jak nie więcej. Te które już sparuje, nie odpisują, rozmowy na zasadzie: "yhym/dlaczego/ok/spoko/może". Na date i zbiorniku w ogóle brak możliwości kontaktu. Typiary w ogóle mają w dupie wiadomości, albo #!$%@?ą się do wszystkiego, łącznie z tym, ze wstawiło się zdjęcie klaty z siłowni na portalu do ruchania, bo to prymitywne xD Zacząłem badać całe zjawisko i dawałem w prawo nawet tym grubym brzydkim typiarom. Brak luzu, spontaniczności, aż odechciewa się rozmawiać. Brak możliwości nawiązania dialogu, nie wiadomo o co im chodzi. Umawianie się i nie przychodzenie na spotkania, spóźnianie. Jeżeli już przyjdą to nie mają kompletnie nic do powiedzenia. Mówią od rzeczy, rozmowa jest nudna. Jakieś żarty? Zapomnijcie, sztywniary, jakakolwiek uwaga w ich stronę jest odbierana jako atak. U większości występuje syndrom księżniczki. Jak nie zapłaciłem jednej za kolację to była zdziwiona mimo, że całe spotkanie siedziała rozłożona na krześle i patrzyła za okno. Najgorzej jest z laskami 30+. Romans z MILFem? Zapomnijcie! Zaleje was swoimi problemami, zacznie opowiadać o eks mężu co je skrzywdził, chyba że zostaniecie pożarci na etapie pierwszych 5 minut rozmowy bo zaatakuje was za sam fakt napisania do niej albo sparowania jej tylko za to że jest ładna, albo że ma więcej niż 30 lat co akurat was interesuje. Żebym jeszcze się zapuścił, ale +15kg na siłowni od tamtego czasu. Wyglądam o wiele lepiej i nie mam juz 18 lat. Myślałem że koło 30stki będzie mi łatwiej wyrywać, a tutaj zaskoczenie.

#redpill #blackpill #badoo #tinder #zbiornik #datezone #zwiazki #seks

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #614cc7939ce06a000a930270
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 10
Z tego co czytam - chyba nie tylko jest to "wina" tej drugiej strony. Poniekąd też chyba takie czasy przyszły, że ludzie już przeważnie nie mają jakością bardziej ambitnych zainteresowań. Kobiety - nie wszystkie!- głównie zafiksowane na social mediach, chcą mega przystojnego "gacha". Mężczyźni w sumie też ultra ładna dziewczynę, najlepiej z dużymi "zderzakami". Przeciętność nie ma na takich portalach racji bytu. Dlatego ja tam już się nie pojawiam, bo przeważnie pisali
@se_mallo: możliwe ale to nie zmienia faktu, ze jak się jest młodym to jest większy wybór i ciekawesze osoby są wolne na rynku matrymonialnym. Potem ludzie zakładają rodziny i większość tych spokojnych i stabilnych osób już zostaje w tych związkach. To samo tyczy sie znajomych. Z wiekiem mamy coraz mniej czasu na wspólne wyjścia i znajomości jest coraz mniej i są one coraz płytsze.
SześcioramiennaŁania: Dlatego ruchać je i podkręcać ściemami, na które lecą. Wymyślać to, co chcą usłyszeć, dymać, walić, #!$%@?ć i zlewać. Tak powinni robić wszyscy z takimi pindami. Zero związków, zero deklaracji i tylko dymać i olewać tak długo, aż pojmą, że będąc takimi istotami, tylko na to zasługują. Za dekadę by się opamiętały. Oczywiście byłoby już dla nich za późno, ale to właśnie byłaby najlepsza karma. Zużyć i wyrzucić, tak jak