Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#p0lka #badoo #tinder #randki #blackpill

Chad lite here z dobrą radą dla Wykopczaninów i randkowania. Mam spoko zdjęcia na portalach randkowych. Koszula, marynarka, dobra fryzura, ciekawa lokalizacja, a do tego foty dobrze wykonane, a nie samojebki. Jestem właścicielem firmy, autoryzowany dystrybutor pewnych materiałów budowlanych na swój region Polski. Pieniędzy mi nie brakuje, mam mieszkanie, lepszy samochód, ale nie afiszuję się z niczym. W kontaktach z kobietami nigdy nie mówię, że mam firmę, a na spotkanie wybieram się transportem publiczny. Zawsze poznawałem kobiety na żywo, ale niedawno sięgnąłem po te tindery i wiecie co? Wszystko co można przeczytać na tych tagach o kobietach w Polsce, to prawda. Większość od razu pyta mnie czym się zajmuję, a ja zawsze kłamię ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jestem w modnym lokalu przy barze, przysiada się jakaś laska czy jej mogę postawić drinka, no myślę spoko, pierwsze zdanie - czym się zajmujesz? Jestem mechanikiem, takie tam drobne naprawy robię w starych oplach - odpowiadam. Laska wstaje i się zabiera bez słowa. Inna tego typu sytuacja, mówię że układam kostkę brukową, dziewczyna zmieszana, pytam czy coś nie tak? Słyszę w odpowiedziami, że z frajerami nie gada. Na portalach randkowych jest to samo. Piszę z nimi używając poprawnej polszczyzny i przecinków, a tępe dzidy tylko obchodzi 'co ja w życiu robię', chociaż same mają jakieś gównoprace. Za każdym razem jak napiszę, że jestem 'robolem', to momentalnie znika zainteresowanie, ale jak powiesz 'prawnik, lekarz, architekt', łooooo panie, zaraz się gadka zaczyna kręcić :D Byłem w różnych krajach - Kanada, zachód Europy, Ukraina, Tajlandia i powiem szczerze, że serio nigdzie nie spotykałem się z tak chłodną kalkulacją jak obecnie wśród kobiet z Polski. Może czasy są inne, bo jestem singlem od kilku lat i jeszcze jakiś czas temu te instagramy, onlyfansy i inne portale dla stulejarzy nie były tak rozdmuchane, ale obecnie it's over dla chłopa.

Macie screena z teraz i pozdrawiam wszystkich Wykopków ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #614b33e96c22e7000a639835
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
#p0lka #badoo #tinder #randki #blac...

źródło: comment_1632347730uWyjsRsPlV6AUZMXayUMCU.jpg

Pobierz
  • 78
@umtali kulturoznawstwo, europeistyka i filologia angielska, po których w najlepszym przypadku jesteś "doradcą klienta" w sklepie z ciut lepsza odzieżą w centrum handlowym, to nie jest poziom z którego się celuje w lekarzy i prawników ( ͡º ͜ʖ͡º)

Ale to do czasu aż przychodzi w pewnym wieku brutalne zderzenie z rzeczywistością i okazuje się, że walory fizyczne zaczynają blednąć a wymarzony prawnik z własną praktyką lekarską i
AnonimowyLemur: @prawiedobrze

@AnonimoweMirkoWyznania: To gdzie pracujesz i jako kto mówi dużo o twoim charakterze, zaradności i inteligencji. Sorry stary, ale mówienie, że pieniądze to nie wszystko, to tylko bajka, bo znaczą one bardzo dużo. ¯_(ツ)_/¯


Skoro większość kobiet wykonuje ,,gówno-prace'' to z twojej wypowiedzi wynika, że są niezaradne, brak im charakteru i inteligencji. Pytanie więc się rodzi czemu oczekują kogoś lepszego od nich?

I btw. akurat dzisiaj budowlańcy mogą całkiem
@AnonimoweMirkoWyznania:

Skoro większość kobiet wykonuje ,,gówno-prace''


Lekarki, farmaceutki, laborantki, projektantki, prawniczki, fizjoterapeutki, dziennikarki i mógłbym tak wymieniać w nieskończoność, mogą mieć trochę inne zdanie na ten temat. W złym gronie się chyba obracasz, że uważasz, że większość kobiet pracuje w gówno pracach (albo masz dziwne pojęcie gówno pracy).

to z twojej wypowiedzi wynika, że są niezaradne, brak im charakteru i inteligencji. Pytanie więc się rodzi czemu oczekują kogoś lepszego od nich?
MocnaKaczka: @prawiedobrze

Lekarki, farmaceutki, laborantki, projektantki, prawniczki, fizjoterapeutki, dziennikarki i mógłbym tak wymieniać w nieskończoność, mogą mieć trochę inne zdanie na ten temat. W złym gronie się chyba obracasz.


Z tej grupy możesz zostawić lekarki i od biedy farmaceutki. Reszta to ma olbrzymia rozbieżność w dochodach. Masa prawników zarabia ledwo, ledwo, i zanim zostaniesz prawnikiem to trochę czasu minie. Z resztą np. dochody komorników można zobaczyć bo skladają oświadczenia majątkowe, i
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie rozumiem takiego myślenia. Mnie też interesuje czym się ktoś zajmuje, żeby nie wiązać się z typiarą z wyższej szkoły gówna w Inowrocławiu, dla której szklany sufit to siedzenie na kasie w Biedronce, bo ja sam mam większe aspiracje w życiu. Wiadomo, że jest też dużo kobiet szukających bankomatu, ale spora część też pewnie z tego powodu pyta.