Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czaicie, że za 10 lat obecni 30 letni przegrańcy będą po 40 a zoomerzy po 30? A wejdzie wtedy kolejne pokolenie przegrywów bo z roku na rok jest co raz gorzej, wymagania kobiet rosną. Ja jako prawie 30 latek (w styczniu czarodziej) z 172cm i wielkimi zakolami nie miałem szans a za mojej młodości to jeszcze zdarzało się, że brzydki kogoś miał ale teraz to niemożliwe a co dopiero za 10 lat.

Depresja będzie rosnąc drastycznie, brak nadziei, samotność, świadomość, że nie da się od tego ucieć, że są już 30, 40, a nawet i 50 letni mężczyzni co nigdy się nawet nie całowali. Osobiście uważam, że czeka ludzi mizerna przyszłość, w jakimś stopniu cieszę się, że nie miałem możliwości zostania ojcem.
#przegryw #blackpill #tfwnogf #depresja #samotnosc

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6145f68f942c94000b1dd264
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 28
PrzystojnaKuropatwa: Czemu tak dużo żon traci ochotę na seks? Przecież to przyjemność. Jak się zmusi to im dobrze, błaga żeby nie przestawać, ale później miesiącami trzeba prosić, bo ta prokrastynuje w seksie. Ty jakiś niewyżyty. Ile ci jeszcze tego seksu? Po co ci ten seks skoro i tak ci sie znudzil klasyczny i chcesz eksperymentow? Kup sobie masturbator. I tak wymiguje, wymiguje, zwala na mnie, na nas mężczyzn problem. Koledzy to
Piotr: No właśnie racja! Jestem od Cb starszy (38lvl), też przegryw i kurde miałem zupełnie niedawno taką refleksje że te 15-20 lat temu zwykły przegryw miał o wiele wyższy experience. Kilkanascie lat temu po internetach w tym ja nieszczęśliwi chłopcy pisali posty o tym, że się zakochali bez wzajemności, że dziewczyna odrzuca ich itp itd. Teraz nie widzę takich postów u przegrywów, że się ktoś umówił, spotykał, nieszczęśliwie zakochał. Nie ma
OP: @Flutter_M_Shydale

Ale paradoksalnie może będzie lepiej bo dzięki naszemu istnieniu młodzi będą chociaż mieli świadomość jak może potoczyć się ich życie. My raczej nie braliśmy pod uwagę ewentualności zostania przegrywem i nie byliśmy na to gotowi, oni już w jakimś stopniu będą.


Prawda, ja jeszcze idąc na studia byłem praktycznie pewien, że tam poznam kobietę. Nie brałem w ogóle pod uwagę innej opcji. Dziś taki 19 latek już wie, zegar
@danieldan: Zupełnie, ale to zupełnie nie o to mi chodziło (magika). Chodziło mi o to że przegrywy przyszłości będą w stanie lepiej radzić sobie w naszej sytuacji bo będą na nią mentalnie gotowi. Podobnie jak my (a przynajmniej ja), byliśmy świadomi od dziecka tego że przy dużej dawce pecha możemy skończyć na ulicy jako żul albo zdechnąć na raka, ale to że znalezienie jakiejkolwiek dziewczyny będzie problemem nie do przeskoczenia okazało
@Flutter_M_Shydale: Juz rozumiem jaki był Twoj tok rozumowania i miałbyś racje jeśli my się rozmnożymy i my będziemy tłukli to do głowy naszym dzieciom, ale raczej nie będziemy to my. Przegrywy przyszłych pokoleń będą rodziły się w rodzinach dysfunkcyjnych normików ewentualnie rodzinach na granicy normictwa i przegrywu. I na konieć iks de! Mnie rodzice tym samym straszyli, całe zycie mnie straszyli ze jak sie nie bede dobrze uczył to bede ulice
danieldan - @FlutterMShydale: Juz rozumiem jaki był Twoj tok rozumowania i miałbyś ra...

źródło: comment_1631990225emR8JLuuOO9unRYpfUHuMx.jpg

Pobierz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@czykoniemnieslysza: Stąd
https://stat.gov.pl/obszary-tematyczne/ludnosc/ludnosc/ludnosc-stan-i-struktura-ludnosci-oraz-ruch-naturalny-w-przekroju-terytorialnym-stan-w-dniu-31-12-2020,6,29.html
I stąd (te 47% jest i tak zaniżone bo przez normy społeczne częśc mężczyzn z pewnością nie przyznała się do bycia singlem. Co innego kobiety, bycie samotną jest znacznie szerzej akceptowalne więc nie ma powodów do kłamstwa.)
gaz24wolga - @czykoniemnieslysza: Stąd
https://stat.gov.pl/obszary-tematyczne/ludnosc...

źródło: comment_16319910397kY5gDUoyaIWxOQuzQU8Tk.jpg

Pobierz