Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jak to jest, że wzrost nie ma znaczenia i niby 175 cm to już jest w ogóle spoko dla mężczyzny, skoro to właśnie takie 170-175 cm są bez związków?

(Wiem, że są mniejsi i że wśród takich osób znajdują się również osoby w związkach, ale nie oszukujmy się, że to są wyjątki od reguły).

Wśród moich znajomych jest dużo osób bez związków w wieku 25-30 lat i to właśnie takie 170-175 cm. Nic z tego, że wielu z nich ma ogarnięte sylwetki na siłowni i ogólnie są spoko z charakteru. Ci 180 cm+ przeważnie już są długo w związkach, o 190 cm nie mówię, bo tacy zazwyczaj nie musieli wiele robić żeby się z kimś związać.

Proponuję też zalogować się jako kobieta na #tinder i zobaczyć, że co drugi mężczyzna ma tam wpisany wzrost minimum 182/187/192. Zatem po co kobieta miałaby wybrać jakieś 175 cm?

#podrywajzwykopem #rozowepaski #zwiazki #logikarozowychpaskow #blackpill

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61421a9b942c94000b1dcb3f
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Jak to jest, że wzrost nie ma znacz...

źródło: comment_1631819423UvWQLI4zSVqGEKNIAPDymS.jpg

Pobierz
  • 17
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie ważne ile masz wzrostu, chodzi o to żeby nie być #!$%@? i żeby koleżanki jej ciebie zazdrościły. Mały, chudy, drobny, do dupy nie podobny, inne zalety może mieć. Może jest ciężej, ale to tylko motywacja, żeby być lepszym i bardziej się starać w życiu.
**uja prawda mam 178 i nigdy nie miałem jakiegoś problemu z laskami. Ze swoja jestem już 7lat ale czasami jeszcze jakieś małolaty zagadują na imprezach wiec nic się raczej nie zmieniło. Jak masz zyebany łeb i szpetny ryj to ci ani wzrost ani kanga na 30cm nie pomoże ¯_(ツ)_/¯