Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#psy
moja kuzynka wyszła za brzydala z kompleksami (które od początku nadrabia je np zapierdzielaniem 200km/h po miedzymiastowkac) i żeby sobie dodatkowo połechtać ego typ wziął cane corso, mimo że mają trójkę małych dzieci, a gdy do tych dzieci przyszli koledzy ze szkoły i podrośnięty cane corso potwornie na nie warczał, to typ go sprał xD czemu takie duże psy biorą sobie akurat durnie bez wiedzy o psach?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6141fe37942c94000b1dcb1a
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 10
@fishery oczywiście, wielki silny pies wymagający porządnego wychowania wykorzystywany w policji nie nadaje się do domu z małymi dziećmi. Coś mu #!$%@? i pogryzie albo dzieci albo gości. Pies kupiony tylko na wygląd żeby właściciel miał polechtane ego. Tak samo jak wszelkie amstafy i pitbule
@AnonimoweMirkoWyznania:
sam mysle o psie cane corso i teraz powiem wam cos, co dla wielu nadal jest dziwne
@Cointreau: @inrain88: @matra:
mając yorka czy cane corso, tak samo ważna jest socjalizacja i trening malucha. u cane corso, jest tym ważniejsza bo to jest pies 40kg+.
wiele osób nie trenuje w ogóle zwierząt, albo myśli że 'daj łapę' to wystarczający trening.
samo wzięcie psa, powinno wiązać się z kilkumiesięcznym
@bemo: Wiem mordeczko, wszytsko co napisales sie zgadza. Miałem cane corso ponad tydzien i od wlasciciela, który dobrze go "wychował". Sporo czytalem wczesniej o tej rasie. Dla mnie fajny pies, bardzo czujny , przyjazny dla dzieci, ale duzy i troche sie ślini.
@inrain88: ja slyszalem, że są takie które się ślinią mniej lub bardziej. byłem raz oglądać maluszka w hodowli ale matka była zbyt boxerowata i ważyła 52kg :o
teraz jest fajny miocik w jednej hodowli, matka waży 43kg. o rasie edukuje się od grudnia i oglądam fajny kanał na yt - the dog messiah. on lubi trenować corso. wbrew pozorom hodowca powinien wyłapać charakter malucha przed oddaniem do nowego domu, stąd szczeniak