Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Zauważyliście, że wśród znajomych czy ludzi z pracy albo studiów praktycznie wszystkie kobiety są zajęte? Dosłownie spotkać wolną to jak wygrać w lotto. A do jak się z nimi rozmwawia o tym, że nie ma gdzie kogos poznać to są święcie przekonane, że przecież wszędzie są okazje, że dziś o związek łatwo.

To pytam raz jedną to gdzie mogę kogoś poznać to mi mówi, że mogę w klubie zagadywać. Spytałem ją więc do ilu ona zagadała i eeee, po czym stwierdzenie, że przecież mężczyzni to lubią robić. Jak odparłem, że w takim razie jakby rząd wprowadził dobrowolne podatki to wszyscy dalejby płacili bo przecież ludzie lubią płacić to zaczęła bujdy, że marudzę i mam niefajny charakter i dlatego nie mogę nikogo poznać.

Tak to więc jest. Gra na poziomie easy i udawanie, że mężczyzni też tak mają. Zostaje nam tinder i wklejanie do każdej tego samego tekstu licząc, że w końcu to się skończy.
#rozowepaski #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski #zwiazki #podrywajzwykopem #tinder

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6140aa471ad745000b61a137
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Wesprzyj projekt
  • 43