Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Pracuje jako w takiej większej firmie IT.
Mój zespół na skutek średnich zarobków się lekko uszczuplił i w zeszłym roku dołączyły do nas dwie dziewczyny.
Mamy teraz za miast 6 chłopa, 4 facetów i 2 babki. I mówię Wam.. praca zmieniła się o 180 stopni w stronę chu@#wą!
Jedna z nich to typowa "madka", taka co jej się należy i która wrzuca na zespołowego whatsupa zdjęcią "synusiów".
Druga z kolei jest niedorozwinięta optymistką, która na siłę chce zmieniać świat i każdego z osobna.
Obydwie to pierdoły saskie, gadają więcej niż męska część zespołu przez cały dzień!
Daily stały się katorgą, bo zamiast rozmawiać o pracy pie@#lą o zdrowym odżywianiu, dzieciach i innych pierdołach, które absolutnie nikogo nie obchodzą!
Ja nie wiem, może stałem się mizoginem? Ale jak rozmawiam ze znajomymi, którzy również pracują w mieszanych zespołach, to nikt nie ma do czynienia z taką patologią!
Mam dość i szczerze rozważam zmianę pracy, bo trafiłem na najgorsze typiary w swojej karierze..

#rozowepaski #logikarozowychpaskow #pracbaza #gorzkiezale

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #613b41b15fb896000a0051b6
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
  • 8
@AnonimoweMirkoWyznania: Tak, to patola. Ja jestem jedyną dziewczyną w teamie i na żadnych daily/retro nie pier*dolę kocopołów. Gadamy jak jest na to czas i odpowiedni moment, a nie, kiedy trzeba się sprężać na spotkaniu.

Warto odchodzić przez jakieś dwie baby? Zastanów się. Skoro „średnie zarobki” i zespół się uszczuplił, to może dobra okazja, żeby się za czymś rozejrzeć
via otwarty_wykop_mobilny_v2
  • 1
@AnonimoweMirkoWyznania: Szkoda życia na #!$%@?ą atmosferę i ludzi. Zwłaszcza kiedy zarobki są średnie. W IT nie będziesz długo bezrobotny to na twoim miejscu już teraz odpaliłbym generator CV i mając komfort posiadania pracy chodził na rozmowy po lepszą pensję i fajniejsze środowisko pracy, bo nie będziesz mieć presji by zatrudnić się na szybko gdziekolwiek.