Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam 27 lat i czuję się za stary by coś zmienić a z drugiej strony mam ochotę na rewolucje w moim życiu. Dorastałem w okresie rozwoju internetu i technologii chyba jak większość #doomer więc jestem mieszanką osoby, która pewne rzeczy woli robić manualnie + sporą część mojego życia to świat wirtualny ale np. kompletnie nie rozumiem pokolenia tiktoka. Co mnie boli najbajdziej i jednocześnie jakoś motywuje to fakt, że w momencie gdy dojrzałem, pokończyłem studia, mam już jakieś doświadczenie, umiejętności społeczne, pewność siebie i co najważniejsze kasę z pracy to widzę te wszystkie możliwości jakie stoją otworem do młodych ludzi i dzieci. Co mam na myśli? Powstało już chociażby tyle filmików na youtube jak coś zrobić od początku, jak się przebranżowić, jak zacząć w X czy Y, jak wyglądają studia w USA, jak tanim kosztem podróżować, jak mieć miliony wyświetleń na przykładzie różnych ekip i trzepać na tym duży hajs. Wiecie o co chodzi. Gdybym miał tak z 15-18 lat to byłby to dla mnie niesamowity content. Ludzie mi pokazują od zera jak coś zrobić, jest masa poradników, szkoleń za darmo no nic tylko korzystać i teraz w wieku 27 lat byłbym w zupełnie innym miejscu. "Za moich czasów" nie było takich wzorców i robiło się wszystko według schematu łącznie z pójściem na studia dla papierka. I teraz gdy zjadłem zęby na tych wszystkich radach od rodziców i samemu próbując różnych rzeczy wiem, że nie pasuje mi to życie. Żeby była jasność to nie chodzi mi o jaranie się cukierowym, nierealnym życiem celebrytów ale o możliwości, których wcześniej nie było albo nie były tak popularne + człowiek był debilem. Z fascynacją oglądam np. ludzi którzy pewnego dnia sobie wyjechali z Polski i pracują na drugim końcu świata albo gówniarzy, którzy realizują swoje marzenia i o tym nagrywają xD

#doomer #rozwojosobisty #motywacja #przegryw #feels #dorolosc

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #612b64dd9e7350000b930558
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Mam 27 lat i czuję się za stary by ...

źródło: comment_1630236757oA0YegWbNPHfMtnZMLLMXE.jpg

Pobierz
  • 2