Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Panowie.. zamierzam wyjść z przegrywu 1 września roku pańskiego 2021. Proszę o rady i propozycje co można robić/zmienić by mieć fajne życie. Do tej pory moje główne hobby to wegetacja i wieczorne testowanie alkoholi. Jestem w takim wieku, że powinienem mieć żonę albo co najmniej narzeczoną. Brak dziewczyny, brak znajomych. Brak wyglądu chada. Czas skupić się tylko na sobie i wycisnąć max. Wiem, że zmiana będzie ciężka dlatego muszę założyć, że żadne potknięcie mnie nie wyprowadzi z planu i nie stwierdzę, że rezygnuje z całości. Moje propozycje póki co to:

1. Albo olać całkowicie szukanie lasek albo zaprogramować się, że to tylko mały dodatek do życia. Mój nastrój często jest zależny czy laska na tinder odpisała lub czy w ogóle mam jakieś pary.
2. Olać społeczne schematy - nie muszę mieć żony w swoim wieku. Nie muszę zakładać rodziny. To normalne, że jestem singlem. Chyba..
3. Wymaxować swoje stanowisko pracy - czy wszystko wiem/umiem co powinienem, co mogę robić lepiej, jakie mam słabe strony i wprowadzić to w życie.
4. Spróbować w wolnym czasie czegoś nowego - może uda się kiedyś zmienić pracę na lepszą a jak nie to przynajmniej będę miał inne skille na czarną godzinę.
5. Ogarniczyć alkohol - nie chce całkowicie rzucać bo 1 małe piwo może być pomocne przy zawieraniu nowych znajomości i przy ewentualnej integracji.
6. 70k oszczędności - albo dalej oszczędzać albo hmm? #inwestycje #inwestowanie
7. Nie tracić tak dużo czasu na głupoty w internecie.
8. Osiągnąć C1 z angielskiego.
9. Zacząć podróżować, mimo że samotnie.
10. Nie nakręcać się negatywnymi wiadomościami ze świata, opiniami innych, czytaniem #przegryw i #blackpill
11. Interesować się różnymi rzeczami - motoryzacja, kino, co nowego w technologiach, itp.
12. Trening siłowy i wszelaki sport.
13. Rewizja swoich ciuchów, fryzury i ogólnie swojego wyglądu + po prostu większe dbanie o siebie.
14. Patrzeć co jem i czy to jedzenie daje mi energie czy może czuje się ociężały.
15. Wychodzić do ludzi - obojętnie czy to będzie wyjście do parku czy muzeum wojska polskiego.
16. Ćwiczyć umysł, pamięć.
17. Być bardziej stanowyczym, niezależnym i mieć własne zdanie - nie muszę być dla wszystkich miły i każdemu pomagać.

Co byście dali od siebie?

#rozwojosobisty #motywacja #dzialanie #produktywnosc #wychodzimyzprzegrywu #postanowienia #tinder #zwiazki #relacje #badoo #tfwnogf

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6129f05548d68d000a5ca212
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Przekaż darowiznę
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Panowie.. zamierzam wyjść z przegry...

źródło: comment_1630171518nBBvjsrA3EkBzQZ62nlAja.jpg

Pobierz
  • 11
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@AnonimoweMirkoWyznania: odpuść sobie tinder, przynajmniej na jakiś czas, podobnie blackpille i przegryw tagi, looksmaxing zostaw ale ostrożnie żebyś nie był tym świrem co się specjalnie szpeci operacjami
Nie patrz czy musisz mieć żonę, tylko czy chcesz
Praca spoko zajęcie
Przestań pić po prostu, zostaw sobie alkohol na specjalne okazje tylko, jeśli nie potrafisz to jest szansa że jesteś alkoholikiem
C1 z angla i podnoszenie swoich umiejętności spoko sprawa, podobnie nowe zainteresowania