Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Siema Mirki

Obserwując afere z #bezdomnyrekin zauważyłem że jest tu sporo spoko ludzi którzy chcą pomóc, więc zaryzykuje.

Moja historia w skrócie przedstawia sie tak: podróżowałem troche po europie, chwytając sie różnych prac, w końcu wylądowałem w Grecji. Na ten moment mam 30 Euro w kieszeni przez własną głupote. Uprzedzając pytania - nie proszę o pieniądze. Moja prośba jest bardziej transparentna - być może ktoś będzie w stanie kupić mi bilet na samolot (Ateny - Berlin ew. bus do Szczecina jak by dało rade) aby wrócić do domu. Całą sumę oddam jak tylko dostane wypłate (około 10 września). Oczywiście dane do rezerwacji biletu podaje w priv wiec ew. mirek który pomoże ma mnie jak na tacy, moge nawet dać skan dowodu. Koszt całej akcji to jakies 100 Euro. Pozdrawiam.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61295c0248d68d000a5ca1a3
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 23
@AnonimoweMirkoWyznania: Kurde Mirki, przez własną głupotę nie zaopatrzyłem się na weekend w masło i szczypiorek oraz jajka. Nie proszę o pieniądze. Moja prośba jest bardziej transparentna. Być może ktoś będzie mi w stanie kupić te produkty? Całą sumę oddam jak tylko będę w pobliżu laptopa, żeby zrobić przelew. Koszt całej akcji to jakieś 30 zł. Pozdrawiam.
Ps. Jakby mi ktoś od razu z tych produktów zrobil jajecznicę takom ze szczypiorkiem… ja
@AnonimoweMirkoWyznania Kurde Mirki, przez własną głupotę nie zaopatrzyłem się na weekend w proszek do prania i płyn do płukania. Nie proszę o pieniądze. Moja prośba jest bardziej transparentna. Być może ktoś będzie mi w stanie kupić te produkty? Całą sumę oddam jak tylko będę w pobliżu laptopa, żeby zrobić przelew. Koszt całej akcji to jakieś 30 zł. Pozdrawiam. Ps. Jakby mi ktoś od razu z tych produktów zrobil pranie… ja niestety przez
@noitakto: Jahaha no fajnie miałeś na hacie miras brawo. OP prawdopodobnie potrzebuje pomocy i zwraca się do kogoś komu te 100e nie zniszczy budżetu domowego, ale oczywiście banda #!$%@? z dysfunkcyjnych rodzin musi się wykazać bo teraz sami decydują o swoim losie (tj. pracuja na produkcji za minimalna)
GrubyBrowar: Kurde Mirki, przez własną głupotę nie zaopatrzyłem się na weekend w dziwkę. Nie proszę o pieniądze. Moja prośba jest bardziej transparentna. Być może ktoś będzie mi w stanie zwalić mi konia? Całe zaangażowanie oddam jak tylko wyzdrowieje mi ręka, którą mama na temblaku. Koszt całej akcji to jakieś 30 minut. Pozdrawiam. Ps. Jakby mi ktoś od razu wyprał majtki… ja niestety przez własną głupotę siedzę w ospermionych.

Zaakceptował: sokytsinolop