Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#pracbaza #urzedasstory #bekazpodludzi #profilzaufany #epuap
To znowu ja i powiedźcie mi że ja wymyślam.
Przychodzi baba po 60 i chce profil zaufany.
Sprawdzam w systemie, niema jej
Pytam: Robiła coś Pani w tym kierunku ? Nie
To po co Pani profil zaufany: a bo chciałam mieć dostęp do tego konta pacjenta i żeby składać pity.
No to tłumaczę, że musi założyć konto.

Ona:
- niema w domu komputera
- niema smartfona
- niema poczty elektronicznej

To jak Pani chce z tego korzystać
-no nie wiem, ale moja koleżanka to ma i korzysta.
To niech ta koleżanka Pani pomoże
- ale ona mieszka 300 km ode mnie
Ale tłumaczę Pani, żeby z tego korzystać trzeba użyć jakiegoś urządzenia typu komputer lub smartfon
- a to nie mogę w urzędzie tego zrobić
No nie może Pani.

I tłumaczysz takiej kobiecie godzinę a do niej nie dociera nic.
I u mnie się pojawia rzesza takich ludzi co chcą profil zaufany ale nie mają w ogóle pojęcia co to jest.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #612619357b37e6000b784364
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Wesprzyj projekt
  • 7
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@AnonimoweMirkoWyznania: Tak jak pisałem poprzednim razem - nie rób nic ponad swoje obowiązki. I tak będą #!$%@?ć, że jesteś leniwym urzędasem i nic nie robisz, a za dodatkową pracę nikt ci nie podziękuje, ani nie zapłaci.

Jeżeli jesteś od potwierdzania profili to potwierdzaj profile. Jak kogoś nie ma w systemie to go o tym informuj i wręcz ulotkę na temat epuapu jak ją masz i zaproś jak już sobie założą.

Jak
ManualnyOperatorUmysłu: Godzina tłumaczenia a prosta weryfikacja w postaci jakiejś ankiety załatwiła by ją w mniej niż minuta. Zaczynając od pytania "czy posiadasz jakiś urządzenie typu komputer tablet telefon na którym możesz sprawnie przeglądać internet? TAK NIE XD -> Jeżeli nie posiadasz to musisz zacząć posiadać, dziękuje dobranoc XD

Dlaczego wy urzędasy sami nie ułatwiacie sobie pracy, jak się pracuje przy kliencie to zawsze trzeba ciąć ich pytaniami bo zawsze będą wam