Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Rok temu rozstałem się z dziewczyną po 3 letnim związku. Do tej pory mamy sporadyczny kontakt, tylko pisemny - mieszkamy obecnie na przeciwnych końcach Polski, na zasadzie co tam słychać u niej, jej rodziny i mniej lub bardziej wspólnych znajomych. Od pół roku jestem w związku, nowej dziewczynie się to nie podoba. Nie mam żadnych zamiarów wobec mojej byłej; po prostu byliśmy (i chyba zawsze będziemy) dla siebie jednymi z najważniejszych w życiu osób (pierwszy poważny związek, przejście razem bardzo trudnych okresów dla nas obojga) i nie wyobrażamy sobie nie wiedzieć co się u tej drugiej osoby dzieje i nie mieć kontaktu. Zaznaczyłem to też przy okazji na początku nowego związku. Gdyby dziewczyna była w analogicznej sytuacji byłoby to dla mnie zrozumiałe i nie przeszkadzałoby mi.
Kto ma rozsądniejsze podejście - ja czy dziewczyna oczekująca że zerwę z nią kontakt? Poświęcilibyście obecny związek dla kontaktu z byłą?

#zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60f980502eb63b000a8e6543
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Przekaż darowiznę
  • 13
  • Odpowiedz
  • 3
@AnonimoweMirkoWyznania jak dla mnie oboje macie racje. Rozumiem Ciebie, że po rozstaniu można dalej utrzymywać dobry kontakt, a z Twojego wpisu da się wywnioskować że przyczyną tego mogła być odległość, ale rozumiem też Twoją obecną dziewczyne, która może uważać że jest dla Ciebie tą mniej ważną.

Sam na jej miejscu miałbym czasem myśli, że dalej byłbyś z byłą gdybyście mieszkali bliżej. A teraz jestem dla Ciebie opcją zastępczą.
  • Odpowiedz
AfrykańskiEsteta: Opie piszesz że:

Nie mam żadnych zamiarów wobec mojej byłej; po prostu byliśmy (i chyba zawsze będziemy) dla siebie jednymi z najważniejszych w życiu osób (pierwszy poważny związek, przejście razem bardzo trudnych okresów dla nas obojga) i nie wyobrażamy sobie nie wiedzieć co się u tej drugiej osoby dzieje i nie mieć kontaktu.


Tymczasem uważanie byłej na jedną z najważniejszych osób w życiu jest słabe. To Twoja była. Po co
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: porozmawiaj z nią, ogólnie kobiety tego nie rozumieją że chcesz mieć z kimś kontakt pomimo związku czy coś, przecież jesteście dorosłymi ludźmi a nie zwierzętami które będą się #!$%@? za jej plecami. Po prostu porozmawiaj że to przyjaźń i zapytaj czy ona chciała zerwać z kimś przyjaźń tylko dlatego bo sypiała z kimś. A jak nie to olej te karyne
  • Odpowiedz