Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Warto dopłacić troszkę ponad 100$ do iPhone 12 pro, czy lepiej klasyczna wersję 12? Pro max jest chyba jednak za duży. Patrzymy na cenę wersji 128gb bo 64 to za mało.

#apple #iphone

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60f8634c1ac965000b015a0e
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Wesprzyj projekt
  • 6
OP: @sheldozord: filmy nagrywane, muzyka, filmy pobierane, zdjęcia, reszta. Mam 64gb na Xiaomi i ciągle mi płacze że nie ma miejsca.

@AnonimoweMirkoWyznania: zmieniam telefon i chce go mieć na dłużej, raczej się skusze.

@Trique: problem jest taki że jestem w stanach i tu jest ogólnie tańszy, ale wracam w połowie września i wtedy co najwyżej będą preordery, nwm czy ceny spadną do tego czasu. Chce kupić właśnie wtedy,
@AnonimoweMirkoWyznania:
Jeśli chcesz telefon na dłużej a te 12 pro są normalnie dostępne w sklepach, to poczekaj i 2-3 dni przed wyjazdem z Stanów i kup, jest duża szansa, że przez półtora miesiąca będą jakieś wyprzedaże przed wprowadzeniem nowych modeli.

Tylko z tego co kojarzę Iphony 12 z USA są inne niż te w EU, bo mają dodatkową antenę mmWave, nie weryfikowałem jednak czy 5G w wersji USA działa normalnie w