Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam dla was propozycję . Skoro nie możecie znaleźć dziewczyny to może pojedźcie na Filipiny ? Mówię naprawdę poważnie. Chociaż pewnie byłby spory kłopot taką dziewczynę sprowadzić do Polski i prawdopodobnie trzeba byłoby zapłacić za nią jej rodzicom . Mój kuzyn , który ma 27 lat był na Filipinach niecały miesiąc temu i zwiedził jakieś plemię . Nazwy nie pamiętam, można sobie na tej nazwie język połamać .Ale do rzeczy.

Ludzie niesamowicie mili i przyjaźnie nastawieni. Ogólnie tak jak to mówią wszyscy ,którzy byli na Filipinach .Od razu jak tam wszedł to przeżył szok. A jeżeli chodzi o dziewczyny to kompletne inne bajka niż w Polsce. Nie da się tego porównywać.. On w Polsce ma problemy ze znalezieniem dziewczyny. Siedzi na Tinderach, Badoo i podobnym syfie i nic z tego nie wynika bo jest przeciętny z wyglądu. Jest szczupły, zadbany ,ale po prostu przeciętny .

Tymczasem tam dziewczyny same do niego się uśmiechały i te trochę odważniejsze potrafiły same podejść i zagadać. Im po prostu ogólnie podobają się biali , imponują im. Pokazywał mi zdjęcia , które sobie z nimi zrobił . Podchodziły do niego dziewczyny w różnym wieku, głównie młode w wieku 16-23 lat . To nic dziwnego , ponieważ u nich w związkach są często duże różnice wiekowe więc 10-12 lat różnicy to dla nich żaden problem . Dziewczyny są szybko przyuczane do roli żon, nie robią żadnych karier więc nawet dla 16 letniej filipinki taki 27 latek z Europy to młody chłopak, dobra partia.. Każda chce się stamtąd jak najszybciej wyrwać bo tam jest ogromna bieda , slumsy -zwłaszcza jak żyją w jakimś plemieniu. Mają sporo problemów życiowych . Zupełnie inne życie niż w Europie. Czasem podbijały do niego też dziewczyny po 30-stce . Filipinki po 30-dziestce dość dobrze się trzymają i często wyglądają też młodo. Ogólnie jest naprawdę spory wybór. Znaleźć tam dziewczynę jest naprawdę łatwo.

#przegryw

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60f83e6b1ac965000b015960
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Wesprzyj projekt
  • 35
@AnonimoweMirkoWyznania: xDD


Dopiero po ślubie zaczyna się właściwa zabawa! Nie bez powodu pisałem wcześniej o matriarchalnym systemie rodziny. W Filipińskim domu facet robi wszystko dla swojej „królewny”. 1. Sprząta – Filipinki to zajebiste bałaganiary i syfiary. 2. Robi zakupy – Filipinka zazwyczaj nie będzie #!$%@?ć na rynek uwieszona siatami. 3. Gotuje – Filipinki paradoksalnie nie umieją gotować. I tu się na chwilę zatrzymam, bo dla mnie nie do pojęcia też było,
@merciless85: polce też trzeba dawać kupę kasy na kosmetyki i ubrania . Dodatkowo gotować obecne młode polki tez nie umieją bo rodzice ich tego nie uczą. No i podstawowy problem. Filipinka będzie chciała z tobą być ,a polka będzie miała szereg wymogów ,żeby w ogóle z tobą rozmawiać w stylu odpowiedni wygląd,wzrost,twarz itp
@zero_dwa: polki lubią po prostu tych najprzystojniejszych . Jakby podbił do nich arab,włoch czy hiszpan ,ale przeciętny z wyglądu to też olałyby go. Liczy się głównie wygląd . W dodatku jak podrywasz jakieś 18 latki w Polsce to też nie możesz mieć wiecej niż 22 lata bo inaczej zaraz cię zlewają. Co ciekawe ukrainkom 18 letnim już w ogóle nie przeszkadza ,że mam 26 lat .
@AnonimoweMirkoWyznania: no ja nie wiem czy to dobry pomysł. Istnieje mit atrakcyjnych Azjatek, nie wiem skąd to się wzięło, ale te które ja miałem okazję poznać-głównie Chinki akurat to były totalnie aseksualne.

Wątpię, żeby z Filipinkami było inaczej, jeszcze do tego jak jakaś biedniejsza, to na pewno nie będzie zadbana.

Do tego tak jak napisałeś trzeba za nią zapłacić rodzicom, potem utrzymywanie jej, bo przecież w Europie nie znajdzie dobrej pracy,
@AnonimoweMirkoWyznania: 3 problemy tych cudownych filipinek na start: Są bardzo niskie i w zasadzie cyców brak i tu wchodzi następny podpunkt, o tym, że większość filipinek wygląda naprawdę chłopięco, chude, małe, płaskie i zazwyczaj twarz w proporcji gdzie dół masz bardziej wysunięty do przodu. Po trzecie primo, to jednym z ich kulinarnych smakołyków jest piskle takie prosto z jajka, zajadają się tym ze smakiem. Danie nazywa się Balut, możecie sobie wygooglować.