Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Od ponad miesiąca spotykałam się z #niebieskipasek którego poznałam na #tinder
Super nam się pisało, flirtowalismy, spotykaliśmy się dosyc często, przy czym każde z nas miało czas na swoje sprawy/hobby. On był ode mnie kilka lat starszy. W końcu poszliśmy ze sobą do lozka, od tej pory niebieskipasek zaczal pisać coraz rzadziej i czułam ze cos jest nie tak. Po kilku dniach napisałam do niego ze widze ze cos jest nie halo, wtedy on mi odpisał ze czuje ze to nie jest to. Oczywiście standardowa śpiewka ze super ze mnie dziewczyna, super mu się ze mną spędza czas no ale jednak cos mu nie odpowiada i od tej pory zero kontaktu z jego strony. Czuje się zle psychicznie, czuje się wykorzystana, mam strasznego moralniaka i nie umiem sobie z tym poradzić. A dodatkowo jeśli chodzi o mnie to najgorsze jest to ze zaczęłam do niego cos czuć. Teraz jestem na etapie analizowania co zrobiłam nie tak.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60f7b5bb1ac965000b015858
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 163
@AnonimoweMirkoWyznania: Olej. Niedojrzały typek, który nawet nie potrafił z Tobą o tym pogadać, tylko gohstował i wszystko napisał w wiadomości, kiedy zaczęłaś naciskać - zachował się jak gimbus xD Nawet nie zadzwonił :D

Przełknij to i tyle. Jeśli przystojny - z pozoru ciekawy - typek około 35 jest sam i siedzi na tinderze, to najczęściej coś z nim nie tak, i to wychodzi prędzej, czy później. U Ciebie wyszło teraz. Zlej
Teraz jestem na etapie analizowania co zrobiłam nie tak.


@AnonimoweMirkoWyznania: nic nie zrobiłaś nie tak, trafiłaś na typa który rucha i tylko na tym mu zależy

Bo do łóżka się idzie juz po głębszym poznaniu się, a nie po kilku randkach. Było trzeba ze 3 miesiace tylko się pospotykac, to byś dopiero po takim okresie typa zweryfikowała.

Nie masz starszych koleżanek, które powiedziałby jak ustrzec się przed takimi typkami?

Niedojrzały typek,
@AnonimoweMirkoWyznania: Kiedy dziewczyny zrozumieją że żaden facet nie chce się wiązać z dziewczyną która łatwo, szybko idzie do łóżka? Parę miesięcy intensywnego przebywania ze sobą, poznawania się i jak pasuje wszystko, wtedy można to zwieńczyć seksem. A tak to sobie puknął Ciebie i tyle. Więcej pukać też nie chce bo szkoda wpaść z dziewczyną z którą, jak właśnie ustaliliśmy, związać się nie chce.

Ogólnie to postawa chłopaka dobra, bo mógł sobie