Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#zwiazki #rozwod #zalesie #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
Hej tu ja OP i w nawiązaniu do mojego wpisu chciałem go kontynuować bo chcieliście informację z sytuacji
Zawołał ale nie wiem czy uda mi się wszystkich:
@Terakot: @theBrain: @wewerwe-sdfsdfsdf: @wewerwe-sdfsdfsdf: @kuroszczur: @spinaczczio: @posamplowany_: @bitcoholic: @kubex_to_ja: @suqmadiq2ama: @internety: @SzubiDubiDu: @Fanatyk_Wedkarstwa: @matabora: @Czupaczupz: @TheOneWhoKnocks: @TheOneWhoKnocks: @vartan: @baltic-vodka: @baltic-vodka: @Sholder: @ChickenDriver: @sberatel: @AnonimoweMirkoWyznania: @RoastieRoast: @josedra52: @Michaelo_proteino: @dr3vil: @TatusMuminka: @booogus: @AnastaZIuk: @bord0: @papaj_21_37: @papaj_21_37: @Kr12345: @glassmice: @Allalai: @Bover: @tomszczyk: @jagerrrr: @WWAldas: @fabek: @s4nskR: @masz_fajne_donice: @kipowrot: @tomfit: @UczesanyPedryl: @zazuzizizazuzaj: @Dalamar: @Moted: @kucyk: @abuk220: @To_ja_moze_pozamiatam: @kasza332: @greven: @dupinka5000: @Jestembogaty: @Mucholep: @b4rney: @Lucius: @Insane_Mike: @Snuffkin: @Wlazkoteknadzbana: @stjimmy: @Costello: @wiem_wszystko: @smutny_login: @Defender: @gdanskjestzly: @niewiemcorobic: @Decode: @Pablos96: @Chemical_Brother: @dasvolk: @rlukaku7: @KiedysBilemRekordyWDeluxeSkiJump: @Mrocznyeniu: @Mikka: @kojiko: @Del_Piero_420: @3agle: @Nikczemnik: @Rea_Achillea: @kkrzysiek13: @faramka: @kacor87: @r5678: @Maou: @blisko_kebab: @Dreszczyk: @gryzli6: @KiedysBilemRekordyWDeluxeSkiJump: @Mrocznyeniu: @Ksieciunio-: @NaopaK: @PIAN--A_A--KTYWNA: @rysownik: @Matrioszkawkieszeni: @LemonBlade: @Wycu91: @piotre-gie: @git-push: @Tranzystor_IGBT: @a__s: @shox: @niepodszywamsiepodbiauka: @EastWestEast: @XSpeedyX: @piotre-gie: @ffrreeaakk: @biaukofbesjaikov: @teusz88: @dlolb: @Polankowicz: @Medel1n_: @Nununana: @tygry: @volodia: @DeadIy: @Chuseok: @tarushiba: @Jones_Indy: @Slimshader: @cooles: @Bakuaku: @ChadMessiah: @Machado: @WinterLinn: @pi73r: @Bushus: @Arachnofob: @filip8192: @ExitMan: @spunky: @BoJaProszePaniMamTuPrimasorta: @geebon: @trybik555: @Judger: @MechanikIMIR: @c43amg: @arekop100: @Miecz12: @ChamskoCytuje: @KiedysBedeChadem: @AnonimowyGoj: @ofizjo_pl: @Orowerbogatszy: @Korax: @tehniick: @Just_Think_More: @Taka_Szara: @Ziutoslav: @AliDzi: @Beszczebelny: @emjot86: @19216811: @toFeelOrNotToFeel: @login-jest-zajety: @11262: @ekstrakt: @greenballz: @not_me: @jalop: @technojezus: @Nie_bo_ty: @nocozrobisznicniezrobisz: @stormkiss: @JANIEZOLTY: @Eufrat1967: @LonNon: @Heady1991: @mikolajeq: @daniell2611: @cecyl: @Ryptun: @JaFranek: @djtartini1: @minecraft: @addicted44: @cutthroat: @Kanonen3721: @JaTuTylkoOgladamObrazki: @bazingaaa: @Minister_Braku_Kultury: @DwemerPuzzleBox: @ruhypnol: @nn1upl: @cat_burger: @Megazord3000: @arysto2011: @Lukash222: @Lordon: @Makarow: @kmiocinio: @Davidozz: @galagaguy: @FajnyTypek: @Flypho: @Ford_Mondeo: @xFlorian: @ever444: @Red_u: @wiluxpl: @tom001: @LowcaZMroku: @matiJ: @adasko_900: @veranoo: @wielkilen: @poleglem: @Rolnikt: @Klepajro: @Salagama: @miedzywymiarowy_szympans: @thechips: @Krystianek2k01: @magda_em: @Izuo: @D1_MIRAS: @Jacob0237: @Mibik: @Wmordejerza5000: @uknot: @mcgoring: @RobertinoIncelino: @secondreality: @Ciamon: @Mirun3000: @jaqqu7: @piczki_i_parolki: @ruskitrol: @SonGocha99: @bachus: @mateusz-rafal-rachanski: @Kerrigan: @unfolding: @Air_Up_There: @Kulek1981: @onekotan88: @100piwdlapiotsza: @lostproperty: @Metrack: @Megawonsz_dziewienc: @CXLV: @Szlasio: @silentguy: @FeelLikeAeroplane186cm: @Durtu: @asdwd: @staryhaliny: @tomilipin: @Baciar93: @Kalan: @procent40: @America: @text: @dejsss: @zuzka-kotkowska: @tichy_40: @crest:

Rozpiszę to w punktach:
1. Trochę wbiliście mi klina do głowy z tym że moja Ex-żona coś odwali, wprowadzi się na "stałe" Więc przesunąłem wszystkie montaże i na ten tydzień robiłem cały czas w domu w warsztacie, żeby mieć na nich oko. Moja była cały ten czas "wzorowo" chodziła po mieszkaniu i nic nie odwalała.
2. Pisaliście o tym, żebym nie nabrał się na jakiegoś loda albo seks bo mnie wrobi w 3 dziecko. Nie wiem czy ja wyolbrzymiam, ale faktycznie były takie sytuacje, że chodziła w domu w samym ręczniku, albo bez stanika. Ciągle wracała w rozmowach, że by chciała wrócić, jak mi się może odwdzięczyć i że zrobi wszystko. Wypytywała mnie o moje życie prywatne, czy mam kogoś itp (ja powiedziałem, że mam - chociaż nie mam). A może mi się odwdzięczyć tak, że się wyprowadzi w niedziele i ściągnie ze mnie ten ciężar, bo i tak już teraz mam dużo na głowie.
3. Żeby jej nie dać jej jakiś złudzeń, poprosiłem dobrą znajomą czy by nie mogła do mnie przyjść w sobotę na kolację "udawaną randkę" - wytłumaczyłem jej całą sytuację i się zgodziła. Byłą żonę widać było, że piekła dupa - bo prosiłem, żeby w sodę w miarę możliwości nie wychodziła z sypialni bo będę miał gości. A ta razem z dziećmi chodziła co chwilę do salonu i kuchni. Oczywiście po całej sytuacji były pytania co to za znajoma, ile jesteśmy razem, jakie plany itp itd.
4. Co do wyprowadzki. Tutaj było to trochę zagmatwane, bo Ex-żona co chwile sugerowała że może została by trochę dużej, że szuka mieszkania że ciężko znaleźć coś, że chce jeszcze dogadać się z swoim fagasem. Ja w między czasie zgadałem się z jej rodzicami, wyjaśniłem całą sytuację w totalnej konspiracji przed ex-żona. W sobotę spakowałem ich grzecznie do auta i odwiozłem ich do jej domu rodzinnego.

Wiem, że wy się pewnie spodziewaliście jakiś ekscesów.
Typu policja, siłowe wyrzucenie ex-żony z domu.
Albo na siłę pchania mi się na penisa.
Ale nie było nic z takich rzeczy.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60f43ba8072fc8000a3ae681
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 96