Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#korposwiat Po okresie gównoprac i neetu 3 lata temu udało się się cudem znaleźć gównorobotę w korpo. Co prawda gówno a nie pieniądz - 2,5k netto, ale od czegoś trzeba zacząć. Miałem spadać po roku, ale pragnąłem posiedzieć z pół roku dłużej, potem pojawił się covid i trzymałem się tego co mam. Ale teraz zacząłem szukać czegoś innego i znalazłem - dostałem ofertę z innego korpo - i to 5k netto! Dla mnie, pochodzącego ze wsi ex neeta to duże pieniądze. Ofertę dopiero dostałem, zaczynałbym we wrześniu. Chcę ją przyjąć. Mam ponad miesiąc czasu, więc chcę się przygotować. Niestety obawiam sie, że nie podołam. Mam syndrom oszusta, tak myślę. W ofercie pisali o doświadczeniu w SAPie i niemieckim jako miłym dodatku. Ja wpisałem, że SAPa mam jedynie podstawową znajomość, bo w nim nie pracuję, a oni się do tego nawet nie odnieśli na rozmowie. Co do niemieckiego - napisałem że umiem na B1, ale raczej prawdą jest A2. O to też nie pytali na rozmowie, ale sam napomknąłem że o ile z rozumieniem nie mam problemów, tak mówienie muszę bardzo poprawić. Powiedzcie mi, mam się czego obawiać? Bo boję się, że na dzień dobry będą ode mnie wymagać śmigania po SAPie i pisania maili/dzwonienia po niemiecku, że przez to nie będę sobie radził i mi podziękują po okresie próbnym. Co mam robić, zapisać się na intensywny kurs niemieckiego i oglądać tutoriale do SAPa czy może wychillować i będzie dobrze?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60f3f87d072fc8000a3ae5af
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Wesprzyj projekt
  • 11
OP: @NaopaK: @Pelen_watpliwosci: @radamel-falko: wiem że SAP jest na tyle modułowy, że każda firma go przystosowuje do swoich wymagań i dlatego nie warto sobie włosów z głowy wyrywać, ale może warto zaznajomić się chociaż z podstawami podstaw? A co do niemca - w ogłoszeniu było "good to have", więc mam nadzieję że nie wzięli mnie ze względu na moją "znajomość" tego języka. Chcę się go naumieć