Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Odkryłem grupę żałuję rodzicielstwa na fb i czytam te anonimowe wyznania kobiet. Zaskoczyły mnie dwie rzeczy. Pierwsza, że tylko 8000 osób mają. Tylko 8000 osób żałuję? Po drugie, wpisy samych kobiet. Faceci nie żałują rodzicielstwa?

Mam 33 lata, mam zone i jesteśmy #childfree bo lubimy czas. Czas szybko płynie i lubimy spontan, wyjazd za granicę do pracy, spędzić miesiąc w Azji czy miesiąc w Meksyku. Z dzieckiem jest to niemożliwe.

Ale naprawdę dziwię się że na 200 wpisode na tej grupie jest może jeden albo dwa wpisy facetów. Czy jakiś koleś w moim wieku co ma dzieci jest mi w stanie wytłumaczyć, tutaj anonimowo, czy żałuję dzieci? Czy wiesz ze będziesz musiał pracować do końca życia by zapewnić dzieciom byt, będziesz niewolnikiem pracy, żony i dzieci. Nie będziesz miał dla siebie czasu a żona będzie zawsze cie traktowała na drugiej pozycji. Seks dalej jest czy już w ogóle?

Po co faceci się w to pchają jest to dla mnie tak niepojęte...

#dziecko #logikaniebieskichpaskow #childfree #madka #antynatalizm

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60f35c96072fc8000a3ae4b0
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 91
@AnonimoweMirkoWyznania:

Tylko 8000 osób żałuję?

Czy ty zasugerowałeś, że na tej grupie znajduje się każda pojedyncza osoba, która żałuje rodzicielstwa? Serio?

A i zrób coś z tendencją nieprawidłowego pisania "ę" zamiast "e" na końcu czasowników określających czynność innej osoby, a nie twoją własną. Choć podejrzewam, że to wina słownika w urządzeniu mobilnym.
@AnonimoweMirkoWyznania: często bywa tak, że jak facet nie chce dziecka, to spier*dala ze związku zanim je zrobi, wcześniej nawet latami zwodząc kobietę, że też tego chce/odkładając na wieczne „później”/za kilka lat/jak weźmiemy ślub, etc.

Opcja 2: jak się coś nie podoba, to wychodzi po fajki i nie wraca lub zostaje weekendowym tatą, szukając sobie loszki, która dzieci nie chce mieć albo jest na to za młoda
@AnonimoweMirkoWyznania:

Ale naprawdę dziwię się że na 200 wpisode na tej grupie jest może jeden albo dwa wpisy facetów. Czy jakiś koleś w moim wieku co ma dzieci jest mi w stanie wytłumaczyć, tutaj anonimowo, czy żałuję dzieci?


Napewno jest dużo rozczarowanych facetów, ale facet może uciec w pracę, może zostawić rodzinę, może strzelić samobuja. Kobiety mają mniej opcji i to one często siedzą z gówniakiem przez X lat życia. Inny